Вентилятор із зволожувачем повітря

Ви хочете зробити повітря в вашому приміщенні чистим і свіжим, але не знаєте який купити вентилятор: з зволожувачем, або простий? Вас цікавлять ціни на вентилятор з зволожувачем повітря і , на радіальні і інші вентилятори? Тоді, перш ніж визначитися з вибором, ви повинні знати про те, що з себе представляє даний прилад і що таке штучна вентиляція.

Штучна вентиляція є невід’ємною частиною будь-якого приміщення, оскільки саме з її допомогою відбувається провітрювання і очищається повітря. Основою системи штучної вентиляції є вентилятор, який є головним її елементом. Саме за допомогою даного приладу забезпечується подача повітря в вентильованому приміщенні.

Що таке вентилятор? Призначення і область застосування

Вентилятор – пристрій, за допомогою якого здійснюється подача повітря для провітрювання приміщень, транспортування повітряних (газових) сумішей по трубопроводах … Вони призначені для використання без системи воздуховода, однак можуть застосовуватися і в мережах з певним опором повітря.

Вентилятори (в тому числі із зволожувачем) використовуються:

 • для провітрювання приміщень, як громадських, так і виробничих будівель,
 • для приміщень сільськогосподарського призначення,
 • для подачі величезних мас повітря на великі відстані, витрачаючи при цьому трохи енергії.

Область застосування вентилюють пристроїв:

 • локальна вентиляція різних приміщень і робочих місць на відстанях до 30 метрів,
 • провітрювання тунелів,
 • сушка приміщень і ємностей,
 • охолодження обладнання і гарячих матеріалів.

Які вентилятори бувають: їх види і відмінності

Існує кілька видів вентиляторів, класифікація яких залежить від певних чинників:

 • По конструкції розрізняють вентилятори:
 • За варіанту виконання: підвісні, підлогові і настінні.
 • За призначенням і за матеріалами: корозійностійкі, вибухозахищені і загального призначення.
 • За створюваному тиску: низького, середнього і високого тиску.
 • За умовами роботи: звичайні, пилові, термостійкі …
 • За способом установки: звичайні (на опорі), канальні, дахові та багатозональні вентилятори.

Також існують і інші характеристики вентиляторів. Одним з найбільш поширених і часто застосовуваних приладів є – підлоговий вентилятор із зволожувачем.

Як правильно вибрати вентилятор?

Для того щоб вибрати вентилятор, необхідно врахувати деякі його параметри:

Не знаєте, як розібратися у всіх цих параметрах, зверніться до фахівців. Багато з фахівців радять купити вентилятор підлоговий з зволожувачем, який виконує багато важливих функцій.

Призначення і функції підлогового вентилятора із зволожувачем

Вентилятор підлоговий з зволожувачем повітря відмінно провітрить приміщення і зволожить повітря. Цей «майже кондиціонер» розганяє пар повітряним потоком таким чином, що сприятливо діє на алергії ваших домочадців. Вентилятор із зволожувачем повітря (відгуки про який тільки позитивні) створює комфортну температуру і повітря в приміщенні.

Застосовувати такий прилад можна і в якості побутового очищувача повітря, прикріпивши до нього повітряний фільтр. Однією з якісних моделей «повітроочисника» є вентилятор із зволожувачем повітря Vitta, який створює потужну вентиляцію з зволоженням. Vitta виконують такі функції:

Вентилятор із зволожувачем повітря – відео

Купити вентилятор із зволожувачем повітря ви можете в спеціальних магазинах побутової техніки. Стильний дизайн цього пристрою підійде до будь-якого інтер’єру приміщень. Саме цей підлоговий вентилятор із зволожувачем (відгуки про який ви можете знайти на сторінках Інтернету), принесе чистий вологе повітря в ваш будинок.

Ссылка на основную публикацию