«Весняне» оновлення для Windows 8.1 досягло статусу RTM

Інформація від російського джерела під псевдонімом WZor, що Microsoft закінчила роботу над першим великим оновленням для Windows 8.1, а значить, воно досягло фази Release to Manufacturing (RTM). Таким чином, компанія вже відправила оновлення виробникам комп’ютерів, щоб зробити його доступним для всіх користувачів протягом наступного місяця. Це сталося 21 лютого.

Перші офіційні подробиці про так званому «весняному» оновленні були розкриті в рамках виставки Mobile World Congress. Компанія продовжує виконувати свою стратегію полегшення доступу до своєї екосистемі, дозволяючи користувальницької інформації плавно переходити від одного пристрою до іншого. Проте, замість того, щоб піти по шляху екосистеми Apple, яка обмежує користувачів продуктами однієї компанії, Microsoft вибрала більш відкритий підхід, який полягає в наданні додатків і послуг (OneDrive, Skype, Office Mobile і т.д.) користувачам різних платформ .

Мета поновлення для Windows 8.1 складається в подальшому зниженні вимог операційної системи до апаратного забезпечення, що дозволить працювати з нею на пристроях з 1 Гб оперативної пам’яті і 16 Гб вбудованої пам’яті. Це, безсумнівно, відповідь компактним планшетів з Android, оскільки так партнери компанії зможуть випускати ще більш дешеві 8-дюймові планшети з Windows 8.1, зберігаючи при цьому для користувача досвід.

У той же час Microsoft продовжує робити акцент на сенсорний інтерфейс, але компанія не забуває враховувати і побажання користувачів, вносячи різні зміни в роботу цього самого сенсорного інтерфейсу, який не подобається багатьом користувачам, що використовують комп’ютери з клавіатурою і мишкою. Наприклад, програми з Windows Store отримають кнопку для закриття і мінімізації, в той час як зараз вони закриваються за допомогою спеціального жесту мишею або пальцем на екрані. На початковому екрані з’явиться зручне для настільних комп’ютерів контекстне меню, яке викликається правою кнопкою миші. Крім того, на початковому екрані будуть кнопки для вимкнення та перезавантаження комп’ютера, яких, однак, не побачать користувачі не сенсорних пристроїв.

Сучасні програми будуть відображатися на панелі завдань класичного інтерфейсу. На додаток до цього, на комп’ютерах без сенсорного екрану операційна система буде завантажуватися безпосередньо в класичний інтерфейс. Є й інші зміни, в тому числі і ті, які спрямовані на корпоративних користувачів.

Ссылка на основную публикацию