Вести бонус коди для world of tanks

Бонус кодом є набір чисел і цифр дозволяє отримати ті чи інші індивідуальні подарунки дають перевагу в грі над противниками. Таким бонусом може бути бойове золото або срібло, кредити, тюнінг танки, а можуть видати аккаунт преміум класу, але при цьому він буде мати тимчасове обмеження.

Під кожним кодом ховається свій певний подарунок

Якщо ти його купуєш безкоштовно, то мало шансів отримати саме те про що бажаєш.

Якщо ти поки що являєшся новобранцем або ти боєць зі стажем, але все одно ще не володієш інформацією, де і як придбати ці заповітні подарунки, то наш сайт допоможе розібратися в цьому.

1. Насамперед варто відвідати наш сайт гри world of tanks. Напередодні значущих свят ми балу своїх клієнтів бонус кодами. Не забувайте стежити за новинами і заходами в групі.

2. Варто звертати увагу на акції та заходи, в яких беруть участь розробники гри. На таких заходах вони, як правило, роздають безкоштовно сувенірну продукцію, рекламні буклети і брошури, в цій рекламній продукції якраз можуть бути присутніми безкоштовні бонус коди.

3. Останнім способом придбання заповітних бонус кодів є їх купівля. Хоч в списку цей спосіб зазначений найостаннішим, від цього він не є найгіршим. Так як у нього є ряд переваг.

Купуючи бонус коди, є тверда впевненість, що його раніше не використали. Так само ви самі можете вибрати потрібний код в залежності від того яку перевагу вам хотілося б.

Ось настає той момент, коли коди отримані. Вони на руках, тепер необхідно вести бонус коди для world of tanks. Не варто затягувати з процедурою активації. Може трапитися, так що при спробі його застосувати виникне помилка. Це буде означати, що його вже хтось використовував, а повторно здійснити активацію неможливо. Ви будете змушені, витрачати час та сили на пошуки нового коду. Благо таке трапляється рідко.

Для того щоб вести бонус коди для world of tanks потрібно зайти в особистий кабінет і в спеціальну графу ввести літери та цифри що вказані в коді

Не забудьте перевірити правильність написання всіх цифр і букв, щоб прискорити процес його запуску. Після введення і перевірки правильності написання необхідно натиснути кнопку активації. По завершенню цієї процедури в особистому кабінеті зможете побачити який саме подарунок був піднесений і скористатися ним.

З останніх роздач багаторазових бонус-кодів було – //wot-info.ru/bonus-kody-wot/

Потрібно не забувати, що цей бонус в грі має тимчасове обмеження. Зазвичай тривалістю до трьох днів. Так що не варто тягнути і відкладати в довгий ящик, а варто швидше зануритися в цей захоплюючий світ і насолодитися бонусами по повній.

Ссылка на основную публикацию