Від «Залізної людини» до «Месників: Війни нескінченності» – 10-річний план

З моменту виходу фільму «Залізна людина», який поклав початок кіновсесвіту Marvel, до кінострічки «Месники: Війна нескінченності» пройшло довгих 10 років. За цей час КВМ зазнала суттєвих змін не тільки на екрані, але і за його межами. Пропрацювавши над обома фільмами і декількома між ними протягом десяти років, продюсер Трінх Трен стала свідком масової еволюції франшизи.

В одному з інтерв’ю Трен розповіла про основні відмінності між самостійним виходом «Залізної людини» і масовим ансамблем, який пішов за ним і створювався протягом десятиліття.

«Дивлячись з-за лаштунків на персонажів з інших 20 або близько того взаємопов’язаних фільмів, можна побачити як вони сміються над цим під час фотозйомки, приуроченої до 10-річного ювілею», – каже Трен. «Момент досить захоплюючий. За межами цього світу ».

Проте, робота над «Месниками: Війною нескінченності» завжди проходила негласно. «Я вважаю, що президент Marvel Studios Кевін Файг завжди планував створити взаємопов’язану Всесвіт Marvel», – зізнається Трен. «Створювалася вона протягом багатьох років. Ми навіть уявити не могли, де опинимося через десять років, однак «Месники: Війна нескінченності» дійсно стали кульмінацією того бачення, яке у нього було спочатку ».

Звичайно, кульмінація не обійшлася без великих витрат. Якщо ви запитаєте Таноса, він скаже вам, що це коштувало «всього», але для деяких акторів закінчення фільму було таким же шоком, як і для кіноглядачів. Фактично, актори були одними з останніх, хто дізнався, що відбувається з їх персонажами до кінця фільму.

«Клацання Таноса завжди був частиною наших обговорень подальшої історії», – каже Трен. «Ми всі погодилися, що Танос потребував цьому культовому моменті і дійсно використовували для цього в якості орієнтира комікси. У нас був Бролін в захопленні руху, коли він зробив знаменитий клацання. Над створенням цього знакового моменту довелося добряче попотіти, адже підготовка до клацання була не менш важлива, ніж сам клацання ».

Вибір жертв також став нелегким тягарем. «Ми ретельно підійшли до кожного пероснажу, і витратили багато часу на обговорення того, як смерть кожного персонажа вплине на майбутні фільми», – сказала Трен.

Що ж, відповіді на всі питання ми отримаємо в фільмі «Месники 4», який вийде в прокат 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию