Віддалене управління Android смартфоном: кілька доступних способів

Сучасні мобільні пристрої і персональні комп’ютери можуть управлятися дистанційно завдяки стабільному інтернет-з’єднання. Так, скориставшись смартфоном, можна налаштувати ПК, включити музику на планшеті, переглянути фотографії і т.д. Розглянемо докладніше функцію віддаленого управління на Андроїд.

Існує безліч програм, які забезпечують контроль одного апарату за допомогою іншого. У поточному матеріалі зупинимося на найпопулярнішому ПО, що володіє широким функціоналом і корисними можливостями.

Віддалене управління Андроїд з комп’ютера через Google

Першою в списку є служба Google під назвою «Знайти пристрій». Вона відноситься до числа екстрених і стане в нагоді в разі втрати або крадіжки смартфону. Вхід на сервіс виконується через будь-який браузер за адресою: https://www.google.com/android/devicemanager. На стартовій сторінці потрібно ввести пароль від аккаунта пошукової системи.

Важливо знати

Обліковий запис повинен збігатися з підключеної на телефоні або планшеті.

У головному вікні відобразяться всі пристрої, прив’язані до поточного профілю, тому слід вибрати те, управління яким потрібно виконати. Далі відобразиться інформація про час останньої реєстрації в мережі, рівень заряду акумулятора і інтернет-з’єднання. Нижче знаходиться контрольна панель, що дозволяє виконати наступні дії:

 • Зателефонувати. Телефон почне видавати звуковий сигнал навіть з активним профілем «Без звуку». Функція буде корисна при втраті смартфона.
 • Заблокувати. Опція дозволяє заборонити доступ до апарата і вивести на екрані будь-який текст, наприклад, контактний номер власника.
 • Стерти дані. Відновлення наведених до заводських налаштувань.

Крім іншого, на карті буде відображено поточне місцезнаходження.

Зверніть увагу

Здійснення всіх зазначених вище дій можливо лише при наявності активного інтернет-з’єднання.

TeamViewer

Керували Ви коли-небудь комп’ютером за допомогою смартфона?

Так, це дуже зручно коли можеш перемикати серії серіалу або включати музику віддалено

Ні, в цьому немає ніякого сенсу

Свій варіант в коментарях

Програмне забезпечення однойменної компанії дозволяє виконувати віддалене управління Android або Windows з іншого Android. Для виконання завдання необхідно завантажити і встановити відповідну версію програми або програми на обидва пристрої. Оскільки різні варіанти підключення мають свої нюанси, розглянемо кожен випадок окремо.

Як управляти андроїдом через комп’ютер?

На телефон або планшет слід встановити додаток «TeamViewer QuickSupport», а на комп’ютер – однойменний клієнт. Парні пристрої відбувається за таким сценарієм:

 • Запустити програму на ПК. Якщо потрібно мати постійне підключення без необхідності введення цифрового коду, то слід зареєструватися в системі.
 • Відкриття програми «QuickSupport» на телефоні. Тут відобразиться числовий ID, який необхідно ввести в вікно програми на комп’ютері.
 • Натиснути кнопку «Підключитися до партнера».
 • Дозволити управління мобільним пристроєм.
 • На ПК відкриється вікно, розбите на вкладки: панель інструментів, додатки, процеси, налаштування і т.д. Щоб перейти до безпосереднього управління Андроїд через Windows, слід натиснути посилання «Вилучене керування».

Процес завершено. Тепер на моніторі відобразиться робочий стіл смартфона.

буде корисним

За допомогою мишки можна виконувати абсолютно всі дії, повністю контролюючи пристрій.

Як зайти через Андроїд в Андроїд?

До недавнього часу функція управління одним телефоном на базі Андроїд за допомогою іншого була відсутня. Однак стараннями розробників користувачі отримали таку можливість. Працює вона практично ідентично. Щоб було зрозуміліше, припустимо, що потрібно налагодити управління планшетом через смартфон. Процес настройки буде виглядати наступним чином:

 • На телефоні встановити додаток «TeamViewer».
 • На планшеті інсталювати і запустити «TeamViewer QuickSupport». Також існує додаток «TeamViewer Host», яке забезпечує сполучення пристроїв, що належать тій самій мережі.
 • Ввести отриманий ID в смартфон, потім дозволити віддалену підтримку на планшеті. У деяких випадках може відобразитися повідомлення про відсутність підтримки демонстрації екрану, після чого система запропонує встановити додаток. Слід погодитися і виконати операцію, після чого повторити спробу.

Процес з’єднання завершено. Відмінність функціоналу полягає лише в наявності плаваючою кнопки, яку можна перемістити на будь-яке місце екрану. З її допомогою запускається клавіатура, відкриваються настройки і закриваються вікна. В параметрах підлягає зміні якість переданого зображення: якщо з’єднання з Інтернетом хороше, то можна виставити оптимізацію якості, якщо поганий – швидкості.

AirDroid

За допомогою сервісу AirDroid можна виконати управління телефоном Android з комп’ютера, використовуючи браузер. Для цього слід:

 • Перейти на сторінку https://web.airdroid.com/ і провести реєстрацію аккаунта, вказавши e-mail, пароль і логін.
 • Завантажити і запустити додаток «AirDroid» відвідавши Play Market.
 • Ввести дані облікового запису на телефоні, потім обновити сторінку на комп’ютері.
 • На моніторі ПК відобразиться назва мобільного апарату і доступні дії. За допомогою сервісу можна управляти записами телефонної книги, писати смс-повідомлення, дзвонити абонентам, встановлювати apk-файли, переглядати документи, що знаходяться в пам’яті смартфона.

Повністю відобразити інтерфейс телефону вийде тільки після установки доповнення в браузер під назвою «AirMirrow». Посилання на плагін розташовується на головній сторінці сервісу. завдяки функції з’явиться можливість в реальному часі відповідати на повідомлення, що надійшли в месенджери, змінювати параметри смартфона і здійснювати інші дії.

Mobizen

Являє собою альтернативу попереднього сервісу, яка також забезпечує віддалений доступ до телефону. Щоб налаштувати з’єднання, необхідно виконати наступні кроки:

 • Завантажити та встановити додаток Mobizen Mirroring на смартфон або планшет. Для пристроїв від Samsung існує своя версія ПО.
 • Інсталювати аналогічну програму для персонального комп’ютера.
 • Зареєструватися в системі.
 • Запустити програму на ПК і пройти двоетапну верифікацію: потрібно вказати пароль облікового запису і ввести шість цифр в додатку смартфона.

Базова настройка завершена, буде отриманий доступ до файлів, розташованим в пам’яті мобільного пристрою і з’явиться можливість створювати скріншоти. Безкоштовна версія ПО дозволяє управляти телефоном тільки при підключенні до комп’ютера через кабель. Щоб віддалено контролювати апарат, буде потрібно придбати Pro-аккаунт вартістю 48 доларів.

Надана інформація допоможе зрозуміти, як отримати віддалений доступ до комп’ютера через Інтернет з Андроїда або керувати смартфоном за допомогою іншого мобільного пристрою. Для успішного виконання завдання буде потрібно установка спеціального ПО на обидві операційні системи. В даний час найбільш багатий і повністю безкоштовний функціонал забезпечується продуктами компанії TeamViewer.

Ссылка на основную публикацию