[Відео] Нове в Windows 10 Insider Preview Build 14328 + скріншоти нової функції Family Finder

У разі якщо ви вирішили відволіктися від новин зі стану Microsoft перед вихідними, вчора компанія випустила нову збірку Windows 10 Insider Preview для ПК і смартфонів (Build 14328). Для останніх нова версія принесла тільки виправлення і внутрішні поліпшення (плюс меню «Параметри» було майже повністю переведено на російську мову). C іншого боку, версія для ПК і планшетних пристроїв отримала величезну кількість нових функцій, які зроблять роботу з комп’ютером ще більш ефективною.

Побачити все найважливіші нововведення ви можете в відео від порталу WinBeta.org. Зокрема, автор ролика показує оновлений інтерфейс меню «Пуск» (в тому числі в режимі планшета), зміни в меню «Параметри», можливість активації Cortana з екрану блокування (поки що працює вельми погано) і поліпшення в «Центрі повідомлень» (перегляд і управління повідомленнями і швидкими діями).

Ви також побачите нову функцію Windows Ink (можна використовувати за допомогою миші), яка дозволяє малювати і робити нотатки від руки, а також різні неполадки, які можуть змусити вас утриматися від установки даної збірки в якості основної ОС.

З числа нововведень, про які Microsoft не згадала в офіційному чейнджлоге, можна відзначити функцію Family Finder. Вона дозволить батькам визначати місце розташування їхніх дітей і отримувати повідомлення, коли чадо знаходиться в безпосередній близькості від певного заздалегідь заданого місця (ви не побачите цю функцію в відео).

Моніторинг розташування дітей (або будь-яких інших людей, що дали згоду) буде працювати на всіх пристроях з Windows 10 (ПК, планшети і смартфони) після його включення в налаштуваннях Cortana. Для смартфонів з Android буде випущено окремий додаток Family Finder.

Джерело:,

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию