Відео огляд шведських танків в WOT

В якості реклами нової гілки представлений відео огляд шведських танків в WOT, який дає деякі уявлення про машинах даної нації.

Так на просторах інтернету знайшовши відео ролик і переглянувши його можна побачити дані машини в музеях на тлі декорацій властивої ті часи, короткі дані з креслень, так само можна вловити моменти, на яких представлені модифіковані моделі шведів для участі в грі.

Багато звичайно задаються питанням, навіщо стільки реклами, уваги і створеному ажіотажу навколо шведської гілки, адже їх танки не брали участь у Другій світовій війні

Але розробники все одно включили її в гру в майбутньому оновленні, адже бої розгортаються все більше і більше щодо історичного періоду. Поширюючись на війни не менш значущі для інших націй.

Та й в коротких історичних даних вказана інформація, що шведські танки вдало експортувалися (особливо останні їх модифікації) за межі країни і не факт, що якийсь танк з символікою іншої держави не є шведом за своїм походженням. Так само можна помітити в більш модифікованих моделях бойових машин шведської нації фрагменти, скопійовані з машин інших націй. Так, наприклад, з деяких французів були зняті копії щодо веж.

Хоча в останніх розробках шведів можна помітити великий поступ у розробці бойових машин, які набагато просунуті по відношенню до інших націй

Так що серед випусків танків інших націй можливо можна будить спостерігати деякі скопійовані фрагменти зі шведів.

Так само короткий відео огляд шведських танків в WOT дає можливість переглянути більш точні деталі вежі, гармати, гусеничного трака. Показує, як танки шведської гілки виглядають на полі бою, а рух камери під час зйомок дозволяє візуально отримати повну інформацію про дані машинах.

Представлені креслення і моделі в реальності дають порівняння про точність виконання і деяких модифікаціях.

У відео огляді також представлені матеріали з місцевості, переглянувши які можна зробити висновок про можливість пересування шведів по певній місцевості. Наведено зразки використання підручних засобів в маскуванні в ті часи, коли танки були початкового рівня, показані повороти веж і вікна, що люки. Одним словом ролик дає непогану рекламу новій гілці з залишенням певної загадки для машин останніх рівнів.

Ссылка на основную публикацию