VideoProc Giveaway – потужний інструмент для редагування, поділу та об’єднання відео

За останні кілька років частка відеоконтенту, що створюється користувачами, значно зросла. Пов’язано це не тільки з світанком блогерства і зростанням популярності місць для розміщення відеофайлів, а й з доступністю пристроїв для відеозйомки, які стає все більш якісними. Проте, навіть самі функціональні сучасні відеокамери не дозволяють створювати повноцінні, в сенсі змонтовані відеоролики, для цих цілей існують зовсім інші інструменти, а саме відеоредактори.

Але тут перед нами постає питання, а яким саме редакторі відео віддати перевагу? Хороша програма для обробки відео і монтування роликів повинна бути зручною, функціональною, що не вимогливою до ресурсів і при цьому недорогий, а ще краще безкоштовною. Але чи є на ринку програмного забезпечення що-небудь задовольняє всім цим вимогам? Так, такий редактор є і це VideoProc від компанії-розробника Digiarty Software.

Будучи орієнтованим на широке коло користувачів, цей відеоредактор увібрав в себе все найкраще, що є в професійних додатках для обробки відео, залишаючись при цьому легким, швидким і доступним в освоєнні. У плані швидкості VideoProc істотно перевершує конкурентів завдяки реалізованій в ньому унікальної технології обробки відеоконтенту з використанням апаратного прискорення на базі графічних процесорів Intel, і NVIDIA.

Саме ця фішка, як стверджують розробники, забезпечує максимально плавний рендеринг відео з роздільною здатністю. Але і це ще не все. VideoProc є багатофункціональним і може використовуватися для вирішення цілої низки завдань, які пов’язані прямо пов’язана з редагуванням і монтажем відео. Завантажити відеоредактор можна з офіційного сайту www.videoproc.com разом з ліцензійним ключем в рамках проведеної розробником акції. Посилання на сторінку завантаження ви знайдете в кінці статті.

інтерфейс

Процедура установки стандартна, по її завершенні відкриється середніх розмірів віконце з чотирма великими іконками Video, , Downloader і Recorder, кожна з яких запускає відповідний модуль. Коротко ознайомитися з функціоналом кожного з них можна навівши курсор миші на іконку, і цього цілком достатньо, щоб зрозуміти, що VideoProc це не простий відеоредактор. Багатофункціональність наділяє його можливості справжнього комбайна, як і буде показано нижче. Крім редагування відео, програмою підтримується виконання таких операцій як застосування ефектів, обрізка, поворот, додавання субтитрів і водяних знаків, ріпінг-дисків, скачування з інтернету відео, а також запис скрінкасти.

А ще VideoProc можна використовувати в якості дуже навіть непоганого конвертера. Незважаючи на те, що набір функцій кожного модуля відрізняється, інтерфейс вони мають уніфікований. У верхній частині вікон кожного компонента розташовується графічне меню, в нижній області можна бачити стрічку з параметрами вихідного формату, ліворуч розташовується віконце міні-плеєра для попереднього перегляду результату і блок додаткових налаштувань. Російської мови серед підтримуваних локалізацій немає, але це не настільки вже й важливо, оскільки інтерфейс програми має простий і інтуїтивно зрозумілий.

Обробка відео

оскільки позиціонується VideoProc як відеоредактор, основну увагу ми вирішили приділити саме модулю Video. Щоб почати роботу, запустіть його натисканням однойменної іконки і перетягніть файли в віконце із запрошенням, після чого вони тут же відображаються у вигляді панелей інструментів, порядок проходження яких можна змінювати натисканням кнопок-стрілок в правій частині кожної з панелей. Трохи вище розташована кнопка «Option», відкриває параметри редагування і конвертації файлу. Для зручності вони розділені на три основні категорії: Format, Edit Video і Name & Tag.

Перша категорія включає настройки вихідного формату. Тут ви можете вибрати якість, кодек, бітрейт і фреймрейт, Дозвіл і співвідношення сторін відео. Серед параметрів аудіо доступні кодек, бітрейт, канал і частота. Категорія «Edit» містить налаштування базових інструментів редагування. Розглянемо їх трохи докладніше.

• Audio & Video – Відкриває ті ж інструменти, що і кнопка «Rotate» на панелях з завантаженими в програму файлами. З їх допомогою ви можете повертати кадр вправо і вліво, відображати по вертикалі і горизонталі, прискорювати відтворення, налаштовувати затримку аудиопотока. Тут же ви знайдете опцію, що дозволяє регулювати силу звуку.
• Effects – Дозволяє вибирати і застосовувати до відео різні фільтри. У цій же категорії зібрані налаштування яскравості, контрастності і кольоровості. Результат застосування фільтрів можна спостерігати в режимі реального часу.
• Subtitle – Дає можливість інтегрувати в відео субтитри в форматах, і. Підтримує робота з вже наявними в відеоролику субтитрами.
• Cut – Якщо потрібно обрізати відео з початку або з кінця, використовуйте цей інструмент. З його ж допомогою можна нарізати відео на фрагменти з точністю до секунди.
• Crop – Інструмент дозволяє кадрувати саму картинку. Стати в нагоді при редагуванні відео, що має чорні смуги по краях.
• Watermark – Цей інструмент дозволяє додавати на відеозображення водяні знаки, в якості яких можуть бути використані як довільний текст, так і зображення. Підтримується зміна прозорості ватемарок, використовуваного шрифту.

Приклад об’єднання відео в VideoProc

Об’єднання відеороликів в один кліп – одна з найпоширеніших операцій при монтажі відеоматеріалів. За допомогою VideoProc ви можете об’єднати відео фрагменти буквально в чотири кліка, причому неважливо, які вихідні параметри будуть мати склеюються відеофайли, адже в процесі обробки ви легко зможете привести їх до спільного «Знаменника». Завантаживши в програму відеоматеріали, виберіть найбільш підходящий формат, також ви можете натиснути кнопку «Target Format» і вибрати формат, найбільш сумісний з конкретним пристроєм або відповідає певним вимогам.

Визначившись з вихідним форматом, встановіть галку в чекбоксі «Merge», розташованому під віконцем міні-плеєра і натисніть «RUN». Як варіант, замість установки пташки в зазначеному чекбоксі можете переключитися на вкладку «Toolbox», розташованої в нижній частині вікна програми і натиснути там іконку «Merge». Доступні також і інші варіанти об’єднання матеріалів, наприклад, шляхом створення єдиного -контейнери, що включає не тільки відео, але і субтитри. Більш детально з можливостями об’єднання відео ви можете ознайомитися на сторінці www.videoproc.com/video-process/how-to-merge-videos-together.htm.

Додаткові можливості модуля Video

на вкладці «Toolbox», згаданої нами в попередньому абзаці, доступні не тільки інструменти об’єднання і поділу відео. Тут ви знайдете інструменти для роботи з субтитрами, стабілізації відео і захоплення кадрів, корекції різних відеопараметрів, створення на базі відеороликів анімаційних-зображення і багато іншого. При цьому кожен з цих інструментів має свої власні настройки.

Модулі DVD, Downloader і Recorder

Детально розбирати функціонал модулів, Downloader і Recorder ми не будемо, розібратися з ними ви можете самі, тим більше, що вони дуже прості. Перший компонент являє собою риппер або іншими словами конвертер, що дозволяє перетворювати-матеріали в будь-який з підтримуваних VideoProc формат, причому їх джерелом може служити не тільки оптичний диск, але і папка, і -образ. Другий компонент, «Downloader», служить для отримання посилань на відео-і аудіофайли, які не можна завантажити безпосередньо з ресурсів, на яких вони опубліковані, наприклад, на YouTube. Нарешті, за допомогою інструменту «Recorder» ви можете записати відео з екрану комп’ютера або веб-камери, налаштувавши відповідні вихідні параметри ролика.

Як завантажити VideoProc безкоштовно

VideoProc – легкий і швидкий відеоредактор, що пропонує широкі можливості обробки відеоматеріалів. Але не тільки функціональністю, продуктивністю і простотою відрізняється ця програма, час від часу розробники редактора відео проводять акції, в рамках яких ви можете отримати VideoProc абсолютно безкоштовно. Для цього вам потрібно перейти за адресою https://www.videoproc.com/ і клікнути по посиланню «Get a free licensed copy of VideoProc».

Після чого на ваш ПК буде викачаний архів з виконуваним файлом і ліцензійним ключем.

Безкоштовно активувати завантажену програму можна тільки до 20 квітня, так що поспішіть.

Ссылка на основную публикацию