Відереклама на папері: представлено новий додаток MallER Play

Розробник сучасних інтернет-додатків MallER представив унікальний продукт MallER Play. Додаток перетворює паперову рекламу в інтерактивну, відтворюючи відео за допомогою паперових рекламних носіїв.

За принципом роботи новий мобільний додаток можна віднести до сканерів або пошуковику, проте, для того, щоб «оживити» картинку, MallER Play не потрібен QR-код. Після того, як камеру додатки навели на афішу в кіно або рекламний постер в журналі, користувачеві відкривається неймовірні можливості, актуальна інформація про фільм або продукті, а також барвистий відеоролик. Завдяки цьому інноваційний і перспективний сервіс MallER Play стане актуальним інструментом для друкованих видань, реклама в яких в останні роки стала не такою ефективною.

Для рекламодавців додаток стане потужним маркетинговим інструментом, адже інформація на папері друкованого видання або упаковки може перетворитися в відео, аудіо, текст та іншу інформацію. Ці функції дозволять залучити читача, надавши йому швидкий і повний доступ про рекламній пропозиції. Крім того, система MallER Play дає рекламодавцям детальну статистику по кількості людей, які побачили рекламу і зацікавилися пропозицією, а також запропонує для аудиторії абсолютно новий рівень сприйняття рекламного тексту або зображення.

Додаток MallER Play позбавляє своїх користувачів від необхідності шукати трейлер до фільму або докладні дані про товар в інтернеті. Просте наведення камери на афішу або DVD миттєво дає доступ до найяскравішим кадрам картини. Крім того, програма здатна після одного «погляду» на обкладинку журналу надавши користувачу доступ до повної версії видання. MallER Play може навіть начитати цікаву статтю або відкласти товар для подальшої покупки.

Програма сканує не тільки рекламні постери. В її функціонал закладена здатність показати будь-яке відео на папері, будь то ілюстрація, зовнішня реклама або упаковка товару. В один клік додаток дає доступ до рекламних відео про продукт, підказує і запам’ятовує контактну інформацію, надає інформацію про знижки і бонуси в тій чи іншій компанії і навіть може відправляти безкоштовні SMS. За допомогою MallER Play можна замовити таксі або записатися на тест-драйв в автосалон. Кожен день база знань зростає, і якщо щось не розпізналося сьогодні, то MallER Play вже завтра навчиться і почне розуміти ці об’єкти. А найближчим часом розробники планують розширити функціонал програми для того, щоб додаток змогло розпізнавати картини відомих художників і особи знаменитостей.

Ссылка на основную публикацию