Відкат версії драйвера для Wi-Fi адаптера: навіщо і як це зробити?

Wi-Fi адаптер – це досить корисний пристрій, що дозволяє своєму власникові підключатися до бездротових мереж, створеним за допомогою маршрутизаторів. На сьогоднішній день все ноутбуки без винятку обладнуються даним модулем. Варто зауважити, що навіть деякі користувачі стаціонарних ПК замість купи проводів воліють використовувати зовнішній Wi-Fi адаптер, що підключається до системи за допомогою USB-порту.

Як ми всі з вами знаємо, кожному пристрою в комп’ютері необхідний свій певний драйвер, інакше воно просто не буде функціонувати. Кожному Wi-Fi адаптера також необхідний певний драйвер, який можна знайти на офіційному сайті виробника даного пристрою або ноутбука.

Однак, сьогодні ми буде говорити не про встановлення драйвера для Wi-Fi адаптера. У даній статті ми розглянемо з вами, як виконати відкат цього драйвера до попередньої версії. Навіщо відкочуватися до попередньої версії? Що ж, на це існує кілька причин:

  • драйвер не функціонує належним чином;
  • драйвер несумісний з операційною системою;
  • остання версія драйвера є не найстабільнішою версією;

Ви, зайшовши на дану сторінку, швидше за все, також зіткнулися з деякими проблемами при роботі з Wi-Fi адаптера, і хочете відкотити драйвер для нього, щоб спробувати усунути їх. Що ж, відкат драйвера – це цілком здорова ідея, якщо у вас виникли труднощі в роботі Wi-Fi адаптера.

Добре, давайте ж розберемося, як виконати відкат драйвера для Wi-Fi адаптера. На щастя, щоб перейти на попередню версію драйвера, вам не доведеться качати якесь стороннє програмне забезпечення, так як зробити задумане можна силами засобів операційної системи Windows.

Давайте подивимося на процес відкату драйвера для Wi-Fi адаптера на прикладі ОС Windows 10:

  • натисніть правою кнопкою миші на Пуск;
  • виберіть з контекстного меню пункт «Диспетчер пристроїв»;
  • знайдіть розділ «Мережеві адаптери» і розкрийте його;
  • знайдіть серед ваших мережевих пристроїв потрібний Wi-Fi адаптер;
  • натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Властивості»;
  • відкривши Властивості пристрою, перейдіть у вкладку «Драйвер»;
  • натисніть на кнопку «Відкинути драйвер …».

Як тільки ви натиснете на цю кнопку, перед вами з’явиться віконце відкату пакета драйвера, в якому буде міститися попередження про небезпеку відкату. Крім іншого, вам також потрібно буде вказати причину вашого бажання: поставте галочку біля певного пункту і натисніть на кнопку «Так».

Після на кнопку підтвердження, система спробує відкотити драйвер для Wi-Fi адаптера до попередньої версії. Як правило, це вдається зробити без будь-яких проблем. Ось, власне, і все, що вам потрібно зробити, щоб здійснити відкат для драйвера Wi-Fi адаптера.

Ссылка на основную публикацию