Відключення анімації при першому вході в Windows 10

У Windows 10 і Windows 8 / 8.1 при першому вході користувача в систему (після установки ОС або створенні нового користувача) на екрані комп’ютера виводиться різнобарвна анімація, яка повинна скрасити користувачеві час до моменту появи робочого столу. Анімація являє собою кілька послідовних кольорових екранів з різною інформацією для користувача. Здебільшого ця анімація не потрібна (особливо на корпоративному ПК) і лише дратує користувача, змушуючи його чекати зайвий час до моменту початку роботи. Є два способи відключення показу анімації при першому вході в Windows: за допомогою GPO або реєстр.

Відключення анімації при першому вході в Windows через GPO

  1. Відкрийте редактор локальної (gpedit.msc) або доменної групової політики (gpmc.msc) і перейдіть в розділ Computer Configuration -> Administrative Templates -> System -> Logon.
  2. Відкрийте параметри політики з ім’ям Show first sign-in animation і змініть її значення на Disable
  3. Збережіть зміни.
  4. Застосуйте політику, виконавши команду gpupdate / force або перезавантаживши комп’ютер

Відключення анімації першого входу через реєстр

У тому випадку, якщо планується відключити довгий вітання в Windows при першому вході нового користувача в еталонному образі системи, що поширюється на комп’ютери клієнтів через SCCM / WDS, можна внести зміни в реєстр системи.

Для цього в гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System потрібно створити параметр типу  DWORD з ім’ям EnableFirstLogonAnimation і значенням 0.

Тепер замість картинок екрану анімації після введення пароля під час створення нового профілю, копіювання файлів і сучасних додатків в профіль нового користувача буде відображатися повідомлення Preparing Windows (Йде підготовка Windows).

Час до моменту появи робочого столу користувачем зменшиться приблизно на 30-50 секунд.

Варто відзначити, що на серверах анімація для першого входу не використовується в принципі, тому цей параметр на серверні версії Windows не діє.

Ссылка на основную публикацию