Відключення і видалення Windows media center

Windows media center – це програмне забезпечення, що дозволяє прослуховувати музику і програвати фільми без додаткових утиліт, крім Кодак, якщо вони не йдуть в комплекті з системою. Насправді цей інструмент досить повільний і мало функціональний в порівнянні з конкурентами, від розробників ПЗ з боку, наприклад тих же Media Player Classic. Завдяки відключення Windows media center можна домогтися істотного приросту до продуктивності вашої операційної системи.

Часто зустрічається, що ваш media center присутній в автозавантаженні, не залежно від того потрібен він вам чи ні, цю проблему ми і плануємо поправити. Варто розуміти, що це додаток інтегровано в систему дуже щільно, тому видаляти його не доведеться, та й у вас це, швидше за все, не вийде зробити. Видалення небезпечно, адже реєстр – це голова Windows, в якій зберігається все необхідна інформація і видалення з неї будь-яких частин потрібно робити, тільки якщо ви повністю впевнені в своїх силах, а Media Center однозначно торкнеться важливі записи, які доведеться відновлювати вручну. Відповідно, якщо ви хочете його просто повністю відключити ви можете зіткнутися з проблемами, тобто він разом з відключенням видаляє деякі частини вашого реєстру, які можуть виплисти помилкою в найбільш непередбачуваний момент через певний час.

Після відключення Windows media center система дійсно помітно швидше починає виконувати поставлені завдання.

Важливо мати максимальну продуктивність, якщо у вас слабкий комп’ютер або ваші ви використовуєте ресурсомісткі програми, для вас стаття особливо актуальна. Так само варто відзначити, що після відключення ви зможете продовжувати користуватися іншими плеєрами обробки звуку і відео, яких удосталь надано в мережі.

Як відключити Windows media center?

спосіб 1

Для початку давайте розберемо, як його просто прибрати з автозапуску, іншими словами ви зможете використовувати ваш медіацентр тільки по необхідності, додаткового навантаження на ваш комп’ютер, в решту часу, він створювати не буде. Для такої мети вам потрібно перейти натисканням Window + R в рядок «Виконати» і ввести msconfig.

У конфігураційному вікні вам потрібно перейти у вкладку спочатку Автозавантаження і відключити, якщо там є пов’язані з назвою Windows media center програми. Після цього зайти у вкладку Служби та знайти такі ж служби відповідають за автозапуск вашого медіа центру, характерними особливостями буде повне ім’я Windows media center в складі назви служби. Коли ви знайдете потрібні пункти, натисніть двічі на них і в вікні, встановіть стан в «Відключено» або «Вручну».

спосіб 2

Інший дуже зручний спосіб – це скористатися утилітою CCleaner, у якій в вкладці сервіс знаходиться такий же пункт Автозавантаження, як і у варіанті нижче, у вас, якщо працює Media Center, буде пункт в цій вкладці, який потрібно відключити.

Після цього перейдіть у вкладку «Заплановані завдання», в якому точно також саме приберіть всі, хто має відношення до нашого додатком служби, у мене він уже відключений, тому таких завдань немає.

У першому і другому способі після відключення необхідних частин вам запропонують перезавантажити комп’ютер, що б зміни вступили в силу, це важливо зробити, але можна відкласти і зробити це вручну через якийсь час.

Тепер розберемо якщо вас все ж можна відключити медіацентр, про нюанси пов’язаних з можливістю некоректної роботи деяких драйверів або програм ми вже говорили.

Як прибрати Windows media center?

1. Перейдіть в Пуск, де міститься вкладка «Панель управління»;

2. Далі знайдіть «Програми та засоби», як представлено на скрині;

3. Нас не цікавить в даний момент включення або відключення програм, тому переходимо в меню «Включення або відключення компонентів Windows»;

4. Зачекайте, поки збудується список, знайдіть в ньому папку «Компоненти для роботи з мультимедіа», натисніть на неї;

5. У списку можете знімати все галочки, Windows вас буде попереджати про можливі наслідки, просто натисніть «Так».

На цьому все, можете не хвилюватися, що у вас може щось не працювати належним чином, адже ви завжди можете включити цей компонент, не зачепивши ніяких життєво важливих артерій системи Windows. Але в деяких випадках, автоматичне відновлення роботи при установці галочки в потрібному розділі не відбувається, а включити його потрібно.

Ми розберемо приклад, як видалити з завантаження Windows Media Center, але алгоритм працює і у зворотний бік, якщо вам потрібно відновити роботу компонента.

В поле «Виконати» введіть команду regedit. В каталозі вашого реєстру перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_Machine \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run або RunOnce, видаліть параметр ehTray з розділу реєстру, він відповідає за автозапуск додаток.

У випадком створення запуску правою кнопки миші в розділі CurrentVersion і натисніть створити. У текстовому полі введіть RunOnce і натисніть зберегти.

Бувають випадки, коли не виходить відключити Media Center через те що є порушення в асоціації розширень файлів, може бути таке що у вас .exe або .rar файли, обробляються цим компонентів, для чого він в корені не підходимо. В цьому випадку необхідно насамперед відновити правильну асоціацію, для цього потрібно завантажити спеціальний .reg файл, який ви без зусиль знайдете в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию