Відключити на Windows 10 оновлення повністю

Існує безліч об’єктивних причин, чому звичайний користувач хоче повністю відключити оновлення Windows 10. Наприклад, людина не бажає, щоб разом з автоматичною розсилкою пакетів до нього на комп потрапляла якась стороння інформація. Або користувач змушений економити вхідний трафік.

Вимкнути поновлення на Windows 10 може знадобитися і в тому випадку, коли користувач постійно спостерігає виникнення якихось помилок після подібної процедури.

Причин насправді багато. Питання один – як відключити оновлення Windows 10?

Створення необхідних умов

Відключення оновлень в Windows 10 доступно не всім людям, які експлуатують цю версію операційної системи від розробників Майкрософт.

Основною умовою для того, щоб відключити центр поновлення Windows 10, є наявність у власника обладнання доступу до профілю адміністратора, який розширює доступні можливості людини.

Другий фактор успіху подібного починання – володіння інформацією про те, як можна реалізувати задуману процедуру. Щоб зрозуміти, як відключити автоматичне оновлення Windows 10, потрібно, всього-лише, ознайомитися з матеріалом, розміщеним нижче в цій статті.

Перший спосіб – деактивація

Варто зазначити, що даний варіант, що дозволяє відключити оновлення Віндовс 10, доступний будь-якому власникові Десятки, тоді як другий передбачений для людей, які експлуатують спецверсії цієї операційної системи від Microsoft.
Щоб скасувати оновлення Windows 10, потрібно здійснити такі дії:

 1. Одночасно затиснути дві кнопки: «Він» і «R».
 2. Вбити в рядок «services.msc». Це команда відкриє віконце, під назвою «Служби».
 3. Розтринькати запропонований список, в якому необхідно знайти рядок, що характеризує необхідний функціонал.
 4. Подвійним кліком викликаються настройки елемента.
 5. Залишилося два дії: натиснути на кнопочку «Зупинити» і в меню «Тип запуску» натиснути на «відключена».

Щоб зміни системних налаштувань почали функціонувати, природно, доведеться виконати перезапуск техніки.

Другий спосіб – редактор групових політик

Подібна методика застосовується користувачами, які на своїх ПК використовують спеціальні версії Десятки. Наприклад, розроблені для комерційного використання, «ПРО», «Інтерпрайз» і так далі.

Щоб прибрати оновлення Windows 10 потрібно:

 1. Ті ж дві кнопки: «Він» і «R», але тільки команда інша: «gpedit.msc».
 2. Після підтвердження своїх дій на екрані відкриється віконце конфігурацій персонального комп’ютера.
 3. Від користувача потрібно здійснити перехід в «адміністративні шаблони».
 4. Далі – відкрити став доступним каталог «Компоненти Віндовс».
 5. Знайти категорію, що відповідає за необхідну службу.
 6. Активувати меню властивостей і перейти в настройки даного функціоналу, які можна виявити в списку, розташованому в правій частині редактора.
 7. Далі все просто: у користувача є три варіанти. Щоб вирішити поставлену задачу, необхідно відзначити третій пункт – відключено.

Після підтвердження відданих наказів потрібно буде набратися терпіння і почекати хвилин десять-двадцять – тільки після цього операцінка зреагує на нові завдання і почне використовувати внесені зміни в своєму робочому процесі.

Ссылка на основную публикацию