Відключити на Windows 10 захисник назавжди

Питання про те, як відключити захисник Windows 10 хвилює багатьох користувачів. І на це у них є ряд причин. Деякі вважають, що постійні автоматичні оновлення можуть створити проблеми, які зустрічалися у частини користувачів Сімки.

Правда, вони чомусь забувають, що подібні конфлікти виникали тільки при експлуатації піратських версій. З огляду на, що зараз просто не існує зламаних Десяток, виходить, що відключити службу захисника Windows 10 є вже не актуальним питанням, якщо його розглядати саме в такому аспекті.

Можлива блокування функціонування деякого ПО також є однією з причин того, що людина може захотіти повністю відключити захисник Windows 10. До речі, і в цій ситуації найчастіше конфлікт може статися при спробі запуску або скачування вже зламаних програм і додатків.

Напевно, найактуальнішим варіантом першопричини того, що потрібно відключити захисник Віндовс 10, може стати не зовсім відповідні параметри використовуваного ПК – користувач хоче банально звільнити додатково оперативки, щоб інші компоненти могли працювати більш ефективно.

Дана проблема ускладнюється ще й тим фактом, що розробники нової десятки внесли досить багато нововведень в свій продукт, тому у деяких користувачів виникають складнощі при спробі здійснити задумане.

Як це зробити – інструкція

Насправді вирішити поставлене завдання дуже просто – досить слідувати тим крокам, які описані нижче:

  1. Натиснути на кнопочку «Пуск» і перейти в «панель управління».
  2. У наданому на екрані списку знайти необхідний компонент під однойменною назвою. Виконати перехід в нього.
  3. У правому верхньому куті з’явився віконця можна споглядати кнопочку «параметри» – поруч з шестерінкою. Натиснути.
  4. Вибрати у правій частині чергового вікна однойменну службу. У лівій частині – пересунути важіль в положення «Викл».

Запропонований варіант дій дозволяє виконати тимчасову зупинку роботи цієї програми. Наприклад, він може стати в нагоді в тих випадках, коли необхідно виконати установку будь-якого підозрілого, з точки зору операційної системи, додатки.

Якщо користувачеві необхідно вирішити задачу на весь подальший період експлуатації Десятки, то йому рекомендується використовувати спосіб, який називається «захисник Windows 10 відключений груповою політикою». Що необхідно здійснити для цього:

  1. Відкрити рядок «Виконати» за допомогою одночасного натискання на «Win» і «R». Ввести команду «gpedit.msc». Якщо все правильно, то ОС запустить спеціальний редактор, що дозволяє управляти деякими її функціями.
  2. Необхідно виконати перехід до папки «Захист в режимі реального часу». Шлях до неї виглядає наступним чином: Конфігурація комп’ютера \ Адміністративні шаблони \ Windows Defender \.
  3. У списку станів в правій частині екрану два рази натиснути мишкою на позиції «Вимкнути захист в режимі реального часу».
  4. З’явиться три варіанти подальших дій. Від користувача потрібно вибрати останній, тобто, «Вимкнути».
    Природно, для завершення процедури необхідне перезавантаження компа, яка і поставить крапку в остаточному вирішенні даного питання.
Ссылка на основную публикацию