Відключити поновлення в Windows 10, 8 і 7 одним натисненням

У цій статті розглянемо безкоштовний інструмент, який допоможе вам відключати поновлення або включати їх в Windows 10, 8 і 7 одним натисканням клавіші. Я розумію, що написано “Одним натисканням”, але все ж для того, щоб ви в майбутньому змогли відключати або включати одним натисканням – потрібно один раз зробити трохи більше натискань, щоб завантажити потрібний інструмент.

Раніше ми розглядали різні способи як можна відключити оновлення в Windows 10 без додаткового програмного забезпечення. У сьогоднішній статті ми скачати WinUpdateStop, і розглянемо як з його допомогою швидко і в потрібний момент – відключати або включати поновлення в Windows. Відключати оновлення не рекомендується, бажано завжди підтримувати актуальну версію системи! Але все ж, ви можете відключити завантаження і установку оновлень тимчасово і включати їх коли ви захочете.

1. Відкрийте сайт novirusthanks.org => вам запропонує два варіанти завантаження програми: “Portable Version” – інструмент можна запускати без установки, з будь-якої папки і з будь-якого диска; “Download Now” – долучення потрібно запустити і скориставшись майстром установки встановити собі на комп’ютер. У цьому прикладі я вибираю портативну версію, ви ж вибирайте яка вам зручніше! Натисніть на “Portable Version” (або на “Download Now”).

2. Якщо ви натиснули на “Download Now” – відкрийте скачаний файл, поставте крапку навпроти “I accept the agreement” і натисніть “Next” у всіх вікнах. Якщо ви натиснули на “Portable Version” – відкрийте скачаний архів, розпакуйте його в будь-яке місце на комп’ютері, де даний інструмент не буде заважати і там де його ніхто не видалить.

3. У розпакованої папці є версія для 32x і для 64х розрядної системи, відкрийте папку з розрядністю своєї Windows (щоб дізнатися яка розрядність вашої системи – читайте тут). Якщо ви встановили програму, а не користуєтеся портативної версією – пропускайте цей і наступний пункт, запускайте її з ярлика.

4. Відкрийте файл WinUpdateStop.exe.

5. Щоб відключити оновлення – натисніть на “Disable”.

6. Щоб знову включити оновлення – натисніть на “Enable”.

7. Натиснувши на “Check for Windows Updates” ви відразу потрапите в “Центр оновлення Windows” в параметрах системи.

Ссылка на основную публикацию