Відновлення контактів | Відновлення файлів, додатки & Recovery для Android


Кращі програми для відновлення контактів на телефоні

У будь-який момент можна випадково втратити дані на мобільному телефоні, планшеті або смартфоні. У цій статті розглянемо програми, які допоможуть відновити важливі дані, контактні дані, замітки, аудіо файли, відео, графіку і т.д., втрачені через помилки користувача.

Огляд програм для відновлення сім-карт

Є робочі інструменти для вилучення контактів з пам’яті сім-карти. У цій статті ми зібрали кращі з небагатьох доступних програм для відновлення, редагування і бекапа sim-карт.

Відновлюємо віддалені номера з sim-карти телефону

Не можна довіряти “фахівцям”, які пропонують вам відновити контакти на симке. Програми не допоможуть, чим же тоді відновити дані на sim-карті, чи можливо це в принципі? 

Відновлення та резервне копіювання Google Contacts

Після чергового оновлення смартфона або після установки будь-якої програми (у якого є доступ до адресної книги), контакти, збережені в Google Contacts, можуть просто зникнути з телефону. На щастя, це можна виправити.

Створення резервної копії контактів на Android

Інструкція по створенню резервної копії контактів на телефоні під управлінням Android, створення резервних копій вручну і в автоматичному режимі, а також копіювати контакти на SIM-карту

Як відновити контакти на Samsung з розбитим екраном (без налагодження по USB)

Існує кілька більш-менш робочих способів відновлення контактів, якщо телефон з розбитим екраном функціонує і дозволяє отримати доступ до пам’яті.

Одна зі складностей – при підключенні телефону до ПК, для маніпуляцій з файлами і доступу до файлової системи Android, потрібно включення налагодження по USB (USB debugging). Зрозуміло, зробити це на телефоні з розбитим екраном або неробочим тачскріном неможливо.

Як синхронізувати контакти Android з Google хмарою

Компанія Google подбала, щоб власники пристроїв під управлінням ОС Android не переймалися про те, як зберегти контакти. Комфортні сервіси полегшать переміщення даних між телефонами, повністю виключаючи ймовірність втрати інформації.

Ссылка на основную публикацию