Відновлення видалених фото | Photo Recovery | Фотографії на Андроїд

На телефонах, фотоапаратах, плеєрах є карти пам’яті. На них можуть зберігатися різні файли: фото, зображення, відео, музика. Фотографії легко пошкодити або ненавмисно видалити. Яка програма для відновлення фото на Андроїд впорається з покладеними завданнями? 

Скачайте кращі програми для відновлення фото на Андроїд, iOS і комп’ютері

ReclaiMe

ReclaiMe виробляє цілком ефективне відновлення видалених фотографій з флешки. Простий інструмент з підтримкою більшості файлових систем і форматів photo.

PhotoRec

PhotoRec – відмінна програма для повернення, власне, фото, зображень на телефонах і планшетах, жорстких дисках та інших носіях. Мабуть, найпопулярніше рішення серед recovery-додатків даної категорії

Card Recovery

Card Recovery – мабуть, найбільш спеціалізована програма для пошуку віддалених картинок і фото на всіх типах твердих носіїв: флешках, sd-картах, ssd і hdd-дисках. 

Recuva

Recuva – ця безкоштовна утиліта введе в курс, як можна швидко реанімувати видалені фотки за допомогою Recuva. Загалом, читайте наш огляд-дослідження – і все дізнаєтеся про даний вид сканування і його ефективність в кожному конкретному випадку. 

Pandora Recovery

Pandora Recovery – безкоштовна і одна з кращих програма для повернення безлічі типів даних. Має зручний інтерфейс провідника, доступний попередній перегляд картинок і фоток.

Задайте нам питання по відновленню фото

Фахівці сайту softdroid.net допоможуть відновити фотографії. Ви задаєте питання – ми безкоштовно відповідаємо на нього (відповідь ви отримаєте поштою).

Питання може бути не пов’язаний з відновленням фотографій. Головна вимога – детально опишіть проблему, сформулюйте її так, щоб не довелося розшифровувати ваше послання.

Задати питання

Сценарії, при яких фотографії з телефону видаляються

  1. Медіа-файли, такі як фотографії, відео, пісні можуть випадкового стертися. Тому ви повинні бути обережні при роботі з вашим пристроєм. Ніколи не робіть це “скопом”, за настроєм. Як то кажуть, “ранок вечора мудріший”, і краще залишити файли на комп’ютері або телефоні до кращих часів, тим більше що сьогодні ціни на носії впали до цілком прийнятних. 

  2. Форматування або оновлення ОС видаляє цілі медіа-файли з вашого пристрою. Тому необхідно створити резервну копію перед форматуванням або апдейтом вашого телефону.

  3. Вірус на пристрої може легко пошкодити ваші медіа-файли, які зберігаються в пам’яті телефону. Ви не можете бути в змозі отримати доступ або відкрити фото після вірусної інфекції. Тут потрібне комплексне відновлення фото, що чого зазвичай використовується комплекс спеціалізованих додатків. Ви можете ознайомитися з ними нижче.

  4. Ми постаралися зібрати максимально ефективні recovery-інструменти для повернення зображень, фотографій з папки Photo на комп’ютер. Втім, програми будуть корисні також при скануванні флешок і sd-карт пам’яті на мобільних пристроях: планшетах, смартфонах. В принципі, відновлення на всіх пристроях має спільні риси. 

Що може привести до пошкодження файлової системи фотоапарата?

Коли пристрою недостатньо харчування або коли карта витягнута, пристрій знаходиться в положенні, коли файлова система може зберегти дані (в тому числі фото).

Найчастіше, відновлення фотографій на цифрових камерах завжди можливо. Хоча recovery-програми мають справу з жорсткими дисками на ПК користувачів або, як правило, на величезних серверах великих компаній, є технології і знання для виконання всіх видів відновлення цифрових носіїв. Застосовуються методи знаходження критичних даних для відновлення файлової системи, використовуються спеціальні інструменти, і навіть лабораторій по відновленню даних. З їх допомогою можна знайти загублені дані і відновити пошкоджене обладнання.

До відновлення фото потрібно підходити відповідально. Адже з видаленням фотографій не зрівняється видалення звичайних файлів: це все-таки більш важливі документи. Відновлення такого роду відрізняється від традиційних методів, використовуються інші спеціалізовані додатки (див. Нижче). Як правило, вони допоможуть відновити всі втрачені або видалені картинки на будь-який ОС: Windows, Linux або Mac OS. Підтримувані формати – JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, PSD, PSP, INDD, JP2, РСТ & Camera RAW зображення. Пристрої, на яких можуть зберігається фотографії, включають в себе флешки, sd карти пам’яті, CD / DVD, цифрові фотокамери, відеокамери.

Ссылка на основную публикацию