Відновлення windows 7 з флешки – покрокова інструкція

Доброго времени суток, мої шановні читачі і соратники по комп’ютерній темі!

Я думаю, переважна більшість з вас стикався з такою проблемою, коли вінда починає гальмувати так, що то тільки пограти, але і навіть попрацювати, нормально не вдається. Хтось відразу зносить операційну систему, я ж розповім вам, як зробити відновлення windows 7 з флешки. Причому без втрати файлів і досить швидко.

Що потрібно приготувати

Звичайно ж, вам знадобитися сама флешка. Вона повинна бути не менше 4 гигов обсягом і повністю справна, інакше потім будуть великі проблеми. Далі, звідси качаєте клієнт торрента, перевіряєте його на віруси Comodo Internet Security і встановлюєте. А ось звідси – завантажуєте дистрибутив операційної системи. Далі потрібно завантажити торрент UltraISO – і встановити цей софт. Все, можна приступати до виготовлення завантажувального флехі.

запис образу

Тепер відкриваємо UltraISO. Нагадаю для чайників, що все потрібно робити від імені адміністратора. У вас з’явиться стартове вікно, в якому треба натиснути на значок відкриття файлу.

Тепер відшукайте свій образ з операционкой і відкрийте його. Я покажу на прикладі восьмий вінди.

Справа у вас з’являться всі файли які є в дистрибутиві. Якщо їх немає, спробуйте ще раз.

Тепер вставляйте в порт свою флешку. Тикайте на пункт «самозавантаження» і вибирайте запис образу.

Тепер, в першому рядку вибираєте свій носій. Потім нижче залишаєте метод запису USB HDD +, в рядку Hide Boot залишаєте показник «немає». Тиснете кнопку форматування.

З’явиться ось така табличка, в якій нічого міняти не потрібно. Просто клацаєте «почати».

У віконці, що з’явилося-попередженні тиснете «да».

Далі в табличці тиснете «да», А потім тикаєте«записати». До речі, таким же чином можна пропалити будь live cd.

Тепер чекайте, коли процес завершиться.

Вимикайте софт тільки після ось такого напису.

Все, тепер можна приступати до настройки завантаження.

БІОС

Щоб зайти в BIOS, потрібно перезавантажити ноутбук, і як тільки з’явиться ось такий екран –

– потрібно натиснути DEL, або кнопку, яка буде вказана в зазначеному рядку.

Тепер в розділі BOOT DEVICE ставите вашу флешку на першу позицію завантаження і натискаєте F10

Перезавантажуєте комп і приступаєте до відновлення вашої операційної системи на ноутбуці.

процедура відновлення

Як тільки носій, на який ви завантажили і записали образ вінди, прогрузити, з’явиться ось таке вікно, в якому потрібно ткнути ось на цю сходинку.

Може статися так, що в автоматичному режимі перевірки будуть знайдені баги, які сама система усунути не може, тоді з’явиться ось таке вікно.

Вона буде висіти до тих пір, поки ви не перезавантажте ноутбук.

Тепер, якщо все нормально, вискочить ось така табличка, в якій потрібно вибрати вашу операційну систему, яка була встановлена ​​на комп.

Просто натискаєте далі і переходите до іншого етапу.

відновлення запуску

У вікні тикаєте першу сходинку і тиснете далі. Система все зробить сама. Це потрібно для того, щоб усунути проблеми зі стартом вінди. Буває, що вона просто зависає на початковому екрані або просто комп йде ребут. Так як в цей раз ви заходили через біос, то цього не побачили. Значить, на всякий випадок все краще перевірити. Тим більше цього не так довго.

Відновлення системи

Після усунення проблем в завантаженні переходимо у рядок рядок і чекаємо закінчення. Якихось особливих маніпуляцій не потрібно. Просто тисніть далі і дотримуйтесь інструкцій. Потім комп перезавантажиться. Витягніть флеху і перебудуйте БІОС назад, на первинне завантаження з вінчестера.

Через що можуть бути проблеми з операційною системою

Дам кілька слушних порад, щоб ви завжди містили свій Windows 7 в оптимальному робочому стані. По-перше, запам’ятайте, щоб не встановлювати заново ОС без втрати даних або з повним її знесенням, потрібно стежити за реєстром. У цьому вам може допомогти така програма, як Reg Organizer. Качаєте, ставите. Раз на місяць проводите всі перевірки також, через нього видаляєте весь непотрібний софт. Так само не забувайте перевіряти систему на віруси за допомогою AVG AntiVirus Free або Dr Web Cureit.

Завжди знищуйте непотрібні файли. Пам’ятайте, що на логічному диску з операційною системою завжди має бути хоча б 100 гігабайт вільного місця. Скажу так, це простору, де ОС маневрує свої дії при роботі. Чим його більше, тим вона швидше працює.

Чистіть свої браузери. Так-так вони теж впливають на швидкість і стабільність функціонування і відгуку вінди. Уявіть, скільки ви переглянете за рік фільмів і прослухаєте музики. Представили? Все це браузери зберігають в тимчасових буферах-сховищах, які при переповненні гальмують всю «вісь». Чистіть історію, «куки», тимчасові файли і все інше, крім паролів.

Становите будь-який антивірус. Будь-яка шкідлива програма здатна не просто гальмувати роботу, але і повністю зруйнувати саму систему. Тим більше, це в ваших же інтересах. Раптом хтось викраде ваші дані і зламає учеткі? Тим більше безкоштовних антивірусів сьогодні просто навалом. Наприклад.

Просто ставите його і запускаєте, сканувати він буде сам, в автоматичному режимі. Не нехтуйте цією порадою.

висновок

Підводячи підсумки статті, хотілося б вам сказати ще одне. Я перерив багато інформації, з приводу роботи з виндой. Професіонали стверджують, що операційну систему потрібно зносити і ставити наново раз на рік, для стабільної роботи. В іншому випадку вона просто застаріє, заповниться сміттям, непотрібними звітами про помилки, порожніми папками від тимчасових файлів та іншої нісенітницею.

Готовий посперечатися, воно вам не потрібно. Тим більше, в моєму блозі є стаття про те, як самому заново переставити windows з будь-якого носія. Ось до речі відео по відновленню, яке вам допоможе.

На цьому я з вами прощаюся! Діліться цієї корисної статтею з друзями в контакті і однокласниках, і підписуйтесь на оновлення мого блогу.

Ссылка на основную публикацию