Відома можлива дата виходу 3 сезону серіалу «Шибайголова»

Якщо Ви сумуєте за зник безвісти Метт Мердок, то Ви не самотні. Сліпий месник повернеться на Netflix ще до кінця поточного року, і фанати не можуть дочекатися, коли це нарешті станеться. Що ж, нещодавно в мережі з’явилася інформація про можливу дату виходу третього сезону, причому витік стався від самого Netflix. Фанати шалено зраділи, коли в Твіттері на сторінці Netflix Thailand було опубліковано промо до третього сезону «Шибайголови». Під відео був підпис, і перекладена реклама підтверджує, що серіал вийде, принаймні в Таїланді, 19 жовтня. «Я помер, як диявол. Я живу кращим життям, як Меттью Мердок », – йдеться у підписі. «Зустрічайте 3 сезон« Шибайголови »19 жовтня».
Кадр із серіалу «Шибайголова»

“ผม ยอม ตาย ใน ฐานะ เด วิ ล ดี กว่า มี ชีวิต อยู่ ใน ฐานะ แม ต ต์ เม อ ร์ ด็ อ ค” 19 ตุลา ฯ เจอ กัน ครับ ซี ซั่ น 3

– Netflix Thailand (@netflixth)

До сих пір від Netflix US немає ні слова про остаточну дату релізу, але ця очевидна витік збігається з тим, що знають шанувальники. На даний момент глядачі знають, що новий сезон повинен з’явитися в жовтні. З вересня проект числиться в виробництві, фанати прагнули з’ясувати – чи повернеться серіал на Netflix через пару тижнів, і, схоже, що так воно і буде.

Звичайно, існує ймовірність того, що 19 жовтня – не остаточна дата виходу третього сезону. У минулому Netflix вражав датами прем’єри шоу на міжнародному рівні. Зовсім недавно вийшов другий сезон іншого серіалу від Marvel «Залізного кулака», проте з такою кількістю серіалів від Marvel, які виходять на Netflix, стає все складніше уникнути накладок.

Що стосується того, чого чекати фанатам від третього сезону, його опис свідчить, що Шибайголова повернеться до витоків з новим внеском. Під час одного з інтерв’ю віце-президент Netflix за оригінальним контенту Сінді Холланд підкреслила, що вона була схвильована поворотом.

Кадр із серіалу «Шибайголова»

«Найбільшою проблемою були терміни виробництва і запуску «Захисників», так як це означало, що нам потрібно припинити роботу над іншими проектами, щоб всі актори стали доступні для «Захисників», – каже Холланд. «З цим сезоном проблем не буде, я думаю, що це фантастика, це реальне повернення, на мою думку».

Найімовірніше, офіційна дата релізу буде названа на New York Comic Con. Щорічний захід відбудеться в перші вихідні жовтня, так що чекати, по суті, залишилося менше місяця. Однак не виключено, що третій сезон дійсно вийде 19 жовтня поточного року.

Ссылка на основную публикацию