Відомі нові подробиці 5 сезону серіалу «Флеш» про дочку Баррі і Айріс

Фанати серіалу «Флеш» вже отримали масу підказок про новітній Спідстер, включаючи відповідь на одне питання, яке вони, можливо навіть не планували ставити. В одному з недавніх інтерв’ю Тодд Хелбінг розкрив одну ключову деталь про нову героїню Норі Аллі, вона ж XS (грає яку Джессіка Паркер Кеннеді), а саме, де вона буде жити, тепер, коли застрягла в минулому з командою Флеша. Згідно з поясненням шоураннер, Нора буде постійно перебувати в русі, і рідко буде засиджуватися на одному місці, і це буде мати сенс у міру розвитку сюжету. «Вона ніби як стрибає туди-сюди. Це весело », – каже Хелбінг. «Є певні причини, за якими вона залишається саме там, де залишається, і ми це незабаром досліджуємо».
Кадр із серіалу «Флеш»

З огляду на те, що нам вже відомо про Норі, подібна життєва позиція має сенс. Зрештою спідстер з майбутнього, а також дочка Баррі Аллена, він же Флеш, і Айріс Уест-Аллен, молода і сповнена ентузіазму, як і її батьки в перші дні шоу.

«З точки зору особистості, я вважаю, що вона дуже схожа на Баррі», – розповідає Кеннеді. «Зрозуміло, не на того Баррі, яким він є зараз, а на того, яким був на ранній стадії. Вона дурна, дуже молода і енергійна. Вона схильна до помилок і людям, які стали краще завдяки їм. Ось тільки де вона зараз? Вона знаходитися на експериментальній фазі свого життя ».

Незалежно від того, де Нора влаштується, схоже, вона буде надавати досить помітний вплив на команду Флеша в цілому, а також буде дуже сильно прив’язана до молодших версій своїх батьків, але без складнощів не обійтися.

Кадр із серіалу «Флеш»

«Айріс дуже переживає через всю цю ситуацію, що склалася після прибуття Нори, вона прагне познайомитися зі своєю дитиною, які прибули з майбутнього, ближче і зрозуміти її», – розповідає Кендіс Паттон. «І, мені здається, в фіналі попереднього сезону був натяк на якусь холодність з боку Нори по відношенню до матері. До цього питання ми ще повернемося, і Ви дізнаєтеся причину виникнення між ними деякої відстані. Мені сподобалося грати Айріс і намагатися у всьому розібратися ».

Зрозуміло, у фанатів напевно залишилося безліч питань, і вже в наступному місяці будуть дані перші відповіді. А Ви готові до нової зустрічі з сімейством Уест-Аллен? Що ж, Ви можете висловити свою думку в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию