Відомо, що останніх вижили Асгарда у фільмі «Месники: Війна нескінченності» прирік на смерть Локі

Локі, звичайно, не можна назвати зразком для наслідування, але він чесно намагався загладити деякі зи своїх гріхів в цьому році. Взяти хоча б «Месників: Війну нескінченності», де Локі зробив героїчний вчинок, проте цього було недостатньо, щоб налякати божевільного титану. Однак, фанати могли і раніше помітити, що Локі прирік свою гонку ще задовго до виходу кінострічки «Месники: Війна нескінченності». На порталі Reddit між відвідувачами виникла дискусія після того, як один з користувачів вказав на те, що егоїстичний вчинок Локі піддав небезпеці біженців з Асгарда.
Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

У наведеному нижче пості Ви можете побачити сцену з кінофільму «Тор: Рагнарек», в якій Локі бореться з Суртуром.

from

Коли спритник відправляється за короною вогняного демона, Локі не може не передати знайомий предмет. Коли він виходить з палацового сховища, Бог Підступності натикається на Тессеракт і не може не замилуватися Каменем Нескінченності. Він зупиняється на деякий час, а потім вистачає реліквію, рятуючи від втрати в космосі під уламками Асгарда. Далі більше, Локі несе його на корабель біженців, де знаходяться останні жителі Асгарда.

Очевидно, це було не найкращою ідеєю. Вантажне судно не було готове до перевезення настільки дорогоцінною реліквії, що Танос дав ясно зрозуміти, атакувавши корабель зі свого масивного судна, бажаючи дістати Тессеракт.

Зрозуміло, у деяких фанатів виникло питання: чи не стало присутність Локі тим, що прирекло групу? Зрештою, у Таноса були причини зводити рахунки з обманщиком, так як він провалив свою місію в минулих Месники.

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

Однак, малоймовірно, що божевільний титан став би відхиляться від своєї основної надважливим завдання – збору Каменів Нескінченності тільки заради Локі. Той факт, що і Локі, і Тессеракт, перебували в одному місці, лише зіграло на руку Танос. Божевільного титану не турбувало виживання асгардцев, головним для нього було досягнення поставленої мети.

Ссылка на основную публикацию