Відомо, що свідчить прихований текст на костюмі Чорної Пантери

Фільми кіновсесвіту Marvel цікаві фанатам не тільки завдяки якості того, що ми бачимо на екрані, але і тому, що кожна кінострічка КВМ містить в собі масу, здавалося б, незначних деталей, які можна помітити лише при повторному перегляді. І недавно один з фанатів під час перегляду фільму «Чорна пантера» звернув увагу на напис на костюмі супергероя, яка в перекладі з ваканідійского говорить: «Я люблю тебе, мамо!». Вакандійскій, зрозуміло, поки не викладають у вузах, проте відданий фанат все ж примудрився відшукати посібник з мови на порталі Reddit.
Ваканда назавжди!

Шанувальникам, які, можливо, ще не встигли подивитися фільм, пощастило, адже у вересні «Чорна Пантера» з’явиться на потоковому сервісі Netflix. І той факт, що фільм виявиться в доступі, може привести до виявлення ще більшої кількості деталей.

Нагадаємо, що фільм дебютував в лютому і став одним з трьох найбільш касових фільмів за всю історію. З огляду на те, що глядачі з усіх куточків земної кулі пов’язані з пригодою, складно уявити, що картина могла виявитися не успішною. Проте, Стівен МакФілі, писав сценарій до кінофільму «Месники: Війна нескінченності», і режисер Джо Руссо прокоментували його, сказавши, що розраховували на успіх «Чорної Пантери», адже від цього залежало чи стане хітом їх робота.

from

«Послухайте, рік тому ми навіть не думали, що« Ваканда назавжди »виявиться настільки приголомшливою», – зізнається МакФілі. «Ми протестували даний фільм кілька разів, і, коли ми дісталися до сцени, велика частина глядачів в січні і початку лютого сказала:« О, це дивовижне місце, я ніколи не бував тут раніше ». І ось, коли ближче до кінця лютого фільм вийшов в прокат, дана сцена була оцінена глядачем. Я не повинен був дивуватися, але хлопець, я був дуже задоволений ».

Ваканда – найнадійніше місце на Землі

«Спочатку це була серйозна розмова, і я сказав:«Ми збираємося чималу частину третє «Месників» провести в Ваканде, так як, якщо Ви хочете, щось заховати на Землі і захистити від загребущих лап інопланетянина (в даному випадку макгафін), то кращого місця, ніж Ваканда, просто не знайти», – додав Джо Руссо.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що багато хто розраховує на те, що вижили Месники зможуть відшукати спосіб повернути тих, хто став жертвами Таноса, в тому числі і Чорну Пантеру. Але дізнаємося ми це не прийом раніше 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию