Відпочинок в Краснодарському краї


Відпочинок в Краснодарському краї

 Узбережжя Чорного та Азовського моря дуже популярно для відпускного часу. Цілюще повітря, насичене парами йоду, озоном гір і ароматами степу, унікальна природа і багатокілометрові пляжі перетворюють відпочинок в Краснодарському краї в райську насолоду. Курорти цієї місцевості на весь світ відомі лікувальними джерелами, бальнеологічними здравницями і санаторними комплексами. Середземноморський клімат краю дозволяє насолоджуватися красою узбережжя протягом півроку: від пізньої весни і до середини жовтня. Тут для отримання насолоди гарні всі види відпочинку.

Курорт Азовського узбережжя

У Краснодарському краї берег Азовського моря славиться мілководними піщаними пляжами. Найстаріший курорт цього регіону – місто Єйськ. Він знаменитий мінеральними джерелами і мулових грязями, насиченими сполуками сульфатів. Їх цілющі властивості благотворно впливають на всі системи організму. Крім того, дуже добре провести відпочинок в Єйську з дітьми. Тепле і дрібне море, розвинена інфраструктура, дивовижна природа є ідеальними умовами для сімейного відпочинку.

Готелі Єйська розраховані на будь-який смак і гаманець. Для туристів тут надаються вдома під ключ, готелі економ класу, бази відпочинку, комфортабельні квартири, міні-готелі, пансіонати та ін. У вільний час гості курорту можуть відвідати аквапарк, океанаріум, дельфінарій, чотири чудових парку. Любителі екстриму по достоїнству оцінять Єйську і Должанскую коси – ці місця є раєм для серфінгістів. Правильно організувавши відпочинок на Азовському морі, можна отримати не тільки ураган позитивних емоцій, а й поправити здоров’я.

Гостинний берег Чорного моря

У Краснодарському краї Анапа є привабливим курортом чорноморського узбережжя. Природні багатства регіону, м’який клімат, маса розважальних закладів роблять відпочинок в Анапі захоплюючим і незабутнім. Місто, залитий сонцем, є бальнеологічним курортом. Тут видобувають мінеральні води, сірководневі бруду і високомінералізовані розчини для ванн, цілющі властивості яких сприяють поліпшенню здоров’я і відновленню сил.

Готелі Анапи представлені у великій кількості і в різних категоріях. Вони виділяються своєю доступністю і гостинністю. Будь-який турист може знайти собі житло в будь-якому куточку місті відповідно до свого бюджетом. Тепле і дрібне море, золоті піщані пляжі, багатство зелених рослин, різноманітність атракціонів для дітей і дорослих створять незабутній відпочинок на Чорному морі.

Ссылка на основную публикацию