Відповіді розробників World of Tanks – 22.05 2020

Відповіді розробників, де інформація надана з офіційного форуму:

1. Привіт, хотілося б дізнатися, чи будуть переглянуті характеристики танка? Через його габаритів і картонності танк страждає від Сплеш арти, про стабілізацію і крітуемость промовчу.
– ребаланс техніки повинен бути обгрунтованим. Якщо ми побачимо, що за статистичними показниками танк просідає або навпаки вибивається, то ми займемося його переробкою.

2. Привіт. А будете чинити пільгові вісімки? Майже завжди грають або проти 9-ток, або НЕ пільгових однокласників (а адже пільги набагато гірше нельготов по ТТХ), за 40 боїв на не бачив шісток жодного разу. Власне, в останніх Стрім Юші і Грим Оптиміста наочно показали, що на пільги зараз дуже не комфортно грати. Як щодо балансу пільга проти пільга?
– Дякую за пропозицію, але хотілося б нагадати, що для пропозицій є спеціальний розділ на форумі. Що стосується ситуації з технікою з пільговим рівнем боїв, то на даний момент ми збираємо статистику і будемо оцінювати ситуацію.

3. До теми питання: Підкажіть, що за танку – його будуть ребаланс в процесі ребаланс рад, або залишити надії?
– Якщо така необхідність з’явиться, то його характеристики будуть переглянуті.

4. Добрий день. У мене є питання. Зараз вартість долара в грі становить 65 гривень, а насправді він коштує 57.12 гривень. Коли Ви приведіть у відповідність ціни в грі? Чекаю відповіді як і всі гравці в грі!
– Мені здається, що ви пане не праві. Для регіону Російської Федерації курс зафіксований на позначці 55 гривень. Рекомендую ознайомитися з новиною: Фіксація курсів в Преміум магазині.

5. Всім добрий день питання навіть скоріше пропозиції зробіть в грі зміну націй танкістам нехай навіть за Голду я ось навчив дівчат які за давалися та не нату націю як виявилося тепер вони гаснуть в казармі а так поміняв і все відмінно
– Для пропозицій є спеціальний розділ на форумі, а ще є пошук і вже давно говорилося, що подібного роду функціонал не планується. Будьте уважнішими, коли вибираєте націю.

6. Привіт Ув. Розробники !!! Таке питання ведеться статистика середньої тривалості бою? Хочеться по можливості дізнатися хоча б приблизно час бою. За своїми підрахунками у мене вийшло 2 хв.30 сек до 4-5 хв. максимум. Рахунок команд або 5-15 або 15-5 … Почастішали так звані турбо сливи і турбо перемоги. В даний момент я прокачиваю т28 прототип … Дуже сумна прокачування я або не встигаю доїхати або все противники приїжджають до мене … Геймплей той що був знищений на полі бою рулять лт та ст … Повільним танкам робити фактично нічого вони не встигають за ходом бою. Що нас чекає далі? Або можна все важкі і повільні танки продавати і пересідати на лт та ст. щоб теж усевать постріляти та посвітити. Але якщо мені не подобатися лт що робити? Видалити гру і чекати коли можна буде з комфортом грати на повільних танках?
– Статистика подібного роду ведеться. Ваші розрахунки неправильні. Для того, щоб стати найбільш ефективним в бою, рекомендую вам: подивитися гайди про те, як грати на Т28 і зайти в профільні теми даного танка на форумі гри.

7. Скажіть, чи буде ще можливість отримати танк об’єкт 907? Чи планується якась подія для отримання цього танка, а також, можливо, не пов’язане з кланової активністю?
– На даний момент цю машину можна отримати тільки за участь в кампаніях на Глобальній карті. Якщо ми запустимо будь-яку подію не пов’язане з Глобальною картою, то дізнатися про це Ви зможете з офіційного порталу.

8. Чи буде в продажу? і коли? вже дуже хочеться цю машину!
– Можливо вона коли-небудь з’явиться в продажу. Слідкуйте за новинами.

9. Як щодо щоб можна було робити у екіпажу точніше переробити документи екіпажу. Щоб кожен гравець міг давати кожному члену екіпажу своє ім’я і прізвище щоб в танки сиділи його друзі і сам кому власної прізвищ) було б дуже добре) буду вам вдячний за розгляду мого пропозицію спс)))
– Можливість задавати членам екіпажу власні імена не планується. Ми регулярно проводимо розширення списку доступних імен екіпажу.

10. Доброго часу доби! У наших гілках з’являться танки свіжих років випуску або це не потрібно? (Гармата ?, Абрамс (хоча може він і є, але американську гілку не бачив і бачити не буду з принципу), Leopard 2a7?, Type 10 ???
– Ці машини не потрапляють в ігрову концепцію, а міняти її на даний момент не планується.

11. Добрий день у мене до вас Питання як я знаю Ротні Бій як режим померли так чому він до сих пір в грі є в цьому сенс?
– Ротні бої будуть виведені з гри в .

12. Чи буде можливість грати з російського аккаунта і клієнта на європейських серверах?
– Чи не планується.

13. При установці мода, в випадкових боях за замовчуванням відображаються емблеми топ 50 кланів. Чи планується в майбутньому показ емблем топ кланів (поруч з ніком гравця) по ходу бою без використання модов?
– Чи не планується.

14. Коли я тільки прийшов у вашу гру, то мені дуже цікавим видався такий вид як історичний бій. На жаль я встиг пограти дуже мало боїв. Я думав що його повернуть, але пройшло вже майже 4 роки … І я хотів би дізнатися чи збираються розробники створити щось подібне в подальшому?
– Зараз наприклад, на підході новий режим «Рангові бої» рекомендую вам взяти участь в них. На сервері “пісочниці»Тестувався режим бою:««. Як ви могли вже здогадатися ми ведемо роботу в рамках нових режимів, щоб вам було цікавіше грати в нашу гру.

15. у мене ось таке питання про рангові бої. Нова валюта -, її будуть давати тільки в кінці сезону чи ні? якщо так тоді у звичайних гравців як я не буде шансів отримати її, а отримають її тільки скіловие хлопці і вони будуть ще хлеще якщо буде саме так видаватися нова валюта. Поясніть будь ласка
– Ви будете отримувати нову валюту при отриманні рангу і при закінченні сезону. Більш детальна інформація по рангових боїв є в новини.

16. Здравствуйте! Хотів почути відповідь з приводу він же Захисник. Помітив дещо дивне в його броні, а саме розташування вежі, вона злегка випирає вперед над верхнім бронелистом, і коли тобі стріляють в ВЛД з рикошетом, снаряд заходить як би під вежу і завдає урон.Есть така проблема насправді у танка, і чи не планується зміна розташування його вежі трохи назад.чтоби такі випадки не відбувалися?
– Чи не планується.

17. Хотів би задати таке питання. У нас зокрема мейл-ру, чи позначиться це на вхід до облікового запису?
– Це може відбитися на тих гравцях, чиї облікові записи зареєстровані на поштових сервісах заблокованих ресурсів.
Якщо Ваш email прив’язаний до одного із сервісів, то настійно рекомендуємо змінити прив’язку облікового запису. Інструкція по зміні прив’язки тут.

18. Чи планується змінювати як то модель танка в плані зменшення задньої частини ?! (Дивно що в пошукових системах видає Шерідан М551 зі скошеною задньою частиною)
У гру введений XM551 sheridan stage 1. Фото:

19. Чи працює решітка у Шерідан М551 спереду при потрапляння фугасів і кумулятівов як у шведської пт або це просто візуалізація?
– Ні. Решітка є частиною візуалізації, проте модель танка зроблена таким чином, що по колу у нього екрани.

Ссылка на основную публикацию