Відповіді розробників World of Tanks – & quot; Танконовості №1 & quot;

Тут розробники розродилися на відповіді на питання, які вони самі собі придумали і відповіли в своєму відео – Танконовості №1. Оновлення 9.18, Режим 30х30, Ап радянських танків. Думаю про лінії фронту мало кому цікаво, а ось про баланс, послухати Муразора можна. (Від Костянтин Маратаев)

питання: Чому немає перенесення досвіду з ЛТ-8 на ЛТ-9?
Муразор: Тому що відкривати СТ-9 з гілки легких танків треба з ЛТ-8, якби досвід був би перенесений на 9-й рівень, гравці б не змогли б відкрити середні танки 9-го рівня. Гравці, які хотіли відразу відкрити світляків 10-го рівня, просто думають тільки про себе. Крім того, є китайці, там з’являються нові танки, було б нечесно у всіх переносити досвід на 9 рівень, а у китайців залишати на 8.
Коментар: От тільки біда в тому, що, коли вирішили залишити досвід на 8-ках, більшу частину переходів на СТ прибрали, додали їх тільки тоді, коли народ почав відверто нити. Реальна причина, в WG просто хотіли заробити, хтось витратить Голду на вільний досвід, щоб відразу відкрити 10-ки, хтось купить прем, щоб качати танки швидше і легше. Дякую що ви, пане Муразор, вважаєте нас ідіотами, нам, гравцям, приємно …

питання: Чому понерфілі ЛТ-10?
Муразор: всі зрозуміли і прийняли зменшення альфастрайка, тому що шкоди у ЛТ, як у СТ, навіть при різниці в ДПМ було неправильно. Але нерф огляду не всі зрозуміли, але треба пам’ятати, що маскування підсилює огляд, так що Т-100ЛТ, навіть з 390 метрів огляду, він зможе Пересвет великі танки у яких огляд вище. Я на Т-100ЛТ в першому ж бою на Прохорівці насвете 10 тисяч шкоди.
Коментар: ну-ну, кущі які дають + 50% маскування Мауса ніхто ще не скасував))) А то що деякі унікуми примудряються і на ИС-7 кататися з трубами і сіткою, може перевірити кожен. Як на мене – огляд треба було реально Нерф, так як ЛТ могли бачити в радіусі свого огляду майже всі машини поза кущів, але таки все одно не пересвічує стріляють кущі. Про шкоди же, все вірно, ось лише тоді питання, чому думка про те, що топові ЛТ не повинні так сильно дамажіть прийшла так пізно?

питання: Де АП радянських танків?
Муразор: після виходу нового балансувальника статистика по танках може зміниться. Наприклад, арту більше не буде ваншотіть, танки тепер будуть дуже часто в топі. Плани по фікс для радянських танків є, робити ми це будемо тоді, коли зрозуміємо, до чого ми ці машини хочемо привести.
Коментар: все вірно, баланс до 9.18 що-небудь було нерозумно. Але, будь-яка нормальна людина скаже, а чого ви тоді імбапреми робили? А чого ви тоді вже купу німців апнул? Тобто танки за реальне бабло в нових умовах чарівним чином не зміняться, а німцям не дозволить стати краще просто почуття такту?

Питання: чи буде нерф Мауса?
Муразор (посміхаючись): Ягпанцера Е-100 пробиває Мауса спокійно, крім того, гравці розучилися обходити танки з флангу, так що проблем Маус не створює. Коли я граю, то Маус мені зробити нічого не може. Крім того, Маус дуже повільний, так що грають на ньому мало народу, а значить він не створює проблем для рандома.
Коментар: все вірно, класика, АТ-2 (5 ур), машина з бронею від зірки смерті, проте, зустріти її можна 1 раз в сто років)). Повільні, навіть дуже круті, корита у нас реально непопулярні, так що баланс вони ламають рідко, а значить цим можна знехтувати

Ссылка на основную публикацию