Відповіді розробників WoT з питань поновлення 9.18 і змін

Антон (Evilly) Панков (Executive Publishing Producer) спілкується з гравцями в ЖЖ:

Правки ЛБЗ на САУ в 9.18 НЕ будуть?

– Є, уважніше дивись.

Топова робота з ком’юніті, постити в РУ групі інфу про гілці якої на РУ кластері ніхто не отримає, просто 10/10. Вас там не буде передумали робити гілку ПТ Китаю ексклюзивом Азії? А то вийде як з марафоном на Мутц.

– Ні, не передумали.

Зараз би переживати за ХД модельки, коли грі може триндец незабаром прийти.

– Та нє, не прийде 🙂

Дядько Евіллі, коли надійде в продаж Strv 81? Дуже сподобався по ТТХ. І чи варто чекати його появи у внутрішньоігровому магазині?

– Не скоро.

Є деяка інфа, від різних людей з топовими показниками шкоди на РУ-кластері, що з розрахунком нарахування відміток на знаряддя стало щось не те? При сессіонках з високими показниками% позначки не росте або росте дуже незначно. Відзначається на будь-якій техніці. Антон, перевірити б даний репорт.

– Перевіримо.

Зовсім не в тему, але мені ось дуже цікаво: РБТ-5, іконка якого вже котрий рік борознить в мережі, вигадка або ж є подібні плани по ракетному озброєнню для танків?

– Реально замоделенний танк, лежить в засіках. До речі, є Гочкисс з тієї ж серії.

Стенограма програми «У Землянці» на Wargaming FM.

В гостях операційний продюсер проекту World of Tanks – Олексій (Inaki) Ільїн та операційний менеджер Роман Таболин.

В основному, за нашою статистикою артилеристів в бою (в середньому) від 0 до 2.

ХП команд новий балансувальник не враховує + наші тести показали, що ХП дивно враховувати, при цьому, не враховуючи шкоди, якої може завдати той чи інший танк. Ці співвідношення по ХП майже не впливає на результат бою + необхідно враховувати і карту.

Для балансувальника Карелія в штурмі, наприклад, і Карелія в стандартному бою це 2 різні карти. Якщо у вас включені режими, то будьте готові. Однак, наприклад Прохорівка і Вогняна дуга вважається як одна карта.

Ми зараз активно працює над картами, щоб переробити їх в хорошу якість (HD) і на даний момент ми поки не плануємо вводити нові карти в рандом / КБ. Для режимів, зокрема для події «Лінія фронту» буде велика величезна карта. Відразу 9 нових карт, так би мовити. 3 × 3 кілометри, а це 9 квадратів.

Крім показаних карт в HD, вже майже готові: Мурованка і Прохорівка.

E 25 продавати не плануємо.

Максимальний час у нас за статистикою в стані знаходиться Маус і його середнє перебування в таборі (в бою) = 27 секундам. У решти танків меньше.Спасібо за інформацію WOT Express!

Ссылка на основную публикацию