Відповідно до теорії, у Кіллмонгера з «Чорної пантери» може бути син

Одним з безумовних переможців у фільмі «Чорна пантера» був Кіллмонгер, якого зіграв Майкл Б. Джордан. Його складні і реалістичні мотиви зробили не тільки правдоподібними злодійські дії персонажа в кіновсесвіту Marvel, а й самого Кіллмонгера одним з найбільш популярних лиходіїв. Тепер, незважаючи на те, що він помер в фіналі кінострічки «Чорна пантера» і з моменту дебюту картини в кінотеатрах, залишається питання: чи може спадщину Кіллмонгера і його невдоволення Вакандой жити? І, згідно з однією теорії, це можливо, завдяки його синові, існування якого зберігалося в таємниці. В кінці фільму Т’Чалла і Шури відправляються в Окленд, Каліфорнія, де відкривають перший вакандійскій інформаційний центр в будівлі, де батько Кіллмонгера Н’Джобу помер від руки короля Т’Чакі, зазнавши покарання за зраду Ваканди, так як співпрацював з Уліссом Клу для крадіжки вібраніума.
Кадр з фільму «Чорна Пантера»

Після того, як присутність Королівського бойового кігтя було розкрито, один з діточок, які відігравали в баскетбол на стоянці будівлі запитав у Т’Чалли, хто він. Деякі фанати вважають, що цей хлопчик – син Кіллмонгера.

І не можна сказати, що це неможливо. У той час, як Кіллмонгер був дуже зосередженим молодою людиною – Еверет Росс пояснює, що він закінчив Військово-морську академію в Аннаполісі в 19-ть, перш, ніж піти в MIT і стати морським котиком – він цілком міг мати зв’язки, які привели б до народження сина. Не виключено, що мати дитини навіть не розповіла Кіллмонгеру про сина, що призвело до того, що хлопчик ріс без батька. Кіллмонгер не допустив би, щоб його дитина росла без батька, як він сам.

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

Дана ідея дуже цікава, і прекрасно візуалізується. Коли ми вперше зустрілися з Кіллмонгером, він був дитиною на ім’я Ерік, що грав в баскетбол на тій же парковці, і також помітили прибуття аналогічного Королівського бойового кігтя, перш ніж побіг всередину і виявив бездиханне тіло свого батька. Актор, який зіграв хлопчика, який говорив з Т’Чаллой, навіть дещо схожий на Н’Джобу.

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

Якщо у Кіллмонгера і справді був син, про якого невідомо, він може породити новий конфлікт у світі Чорної пантери. З огляду на те, що однією з причин, що спонукали Кіллмонгера вторгнуться в Ваканду, була бідність і несправедливість, що випала на долю темношкірих людей не тільки в його районі в Окленді, а й у світі в цілому.

Якщо ж син виріс в подібних умовах, особливо, якщо він чув розповіді про відсутність у своєму житті батька, це може обернуться подібної люттю по відношенню до Ваканде, навіть з огляду на її зусилля і спробу відкритися світові. Це цілком ймовірно, з огляду на той факт, що світ і Ваканда після подій кінострічки «Месники: Війна нескінченності» сильно відрізняються від тих, якими були в кінці фільму «Чорна пантера».

А що Ви думаєте з цього приводу даної теорії? Чи міг насправді у Кіллмонгера бути син? Ми чекаємо, що Ви поділитеся з нами своєю думкою в коментарях.

Ссылка на основную публикацию