Відправка саморазрушающихся електронних листів Gmail з використанням доповнення mxHero Сhrome Toolbox


Відправка саморазрушающихся електронних листів Gmail з використанням доповнення mxHero Сhrome Toolbox

У наших попередніх публікаціях ми обговорили багато інструментів і розширень Gmail, таких як Boomerang для планування електронних листів, RightInbox – щоб побачити, хто і коли переглядає вашу електронну пошту, і багато інших додатків і рад для Gmail. Сьогодні ми знайшли нове доповнення для Google Chrome під назвою mxHero Toolbox, доповнення, забезпечене великою кількістю безкоштовних інструментів для Gmail. За допомогою цього безкоштовного доповнення ви будете використовувати безліч можливостей в поштову скриньку Gmail. Наприклад, такі як саморуйнуються електронні листи, “Відправити пізніше”, відстежувати електронні листи, відстежувати доставку вкладень і багато іншого.

Всі ці функції відсутні в поштовій скриньці Gmail, але з описаним вище доповненням ви зможете із задоволенням їх використовувати. Все, що вам знадобиться, це встановити додаток у вашому браузері Хром і використовуйте із задоволенням всі ці функції у вашій поштовій скриньці. В даний час додаток доступний для користувачів браузера Google Chrome, і ви можете завантажити його з магазину Google Chrome Web, а також за посиланням для скачування, наведеної в кінці цього посібника.

 

Доповнення Chrome Toolbox mxHero

Як тільки додаток встановлено в вашому браузері, увійдіть в свій аккаунт Gmail і дозвольте додатком доступ до вашої поштової скриньки Gmail. Потім натисніть кнопку “Написати” ( “Compose”) і в висвітиться вікні створення повідомлення ви побачите новий значок жовтого кольору – MXToolbox поруч з кнопкою “Відправити” ( “Send”).

Щоб приступити до роботи, заповніть адресу одержувача електронної пошти і тему вікна повідомлень, потім натисніть кнопку MXTool. Тепер на екрані з’явиться нове спливаюче вікно з деякими додатковими інструментами. Тут ви побачите всі можливості MXtools – послати пізніше, самознищення електронної пошти, відстеження вкладення, повідомлення. Натисніть на варіант, який ви хочете використовувати при вашому складанні повідомлення. У цьому керівництві ми використовуємо другу опцію – Самознищення (Self Destruct). Це означає – відправити самознищується електронного листа. Повідомлення, яке не може бути збережено і буде знищено 5 хвилин після прочитання одержувачем.

 Ви можете вибрати кілька опцій зі списку, наприклад, Відправити пізніше або Відповісти про час доставки. Тепер тисніть кнопку “Відправити” для відправки листа.

Після отримання листа за адресою електронної пошти одержувача ви отримаєте повідомлення на вашу поштову скриньку і через 5 хвилин лист буде зруйновано, а одержувач більше не побачить вміст цього листа.

Подивіться нижче відео, щоб дізнатися про інші можливості:

В даний час інструмент підтримує тільки поштову скриньку Gmail і безкоштовний для обслуговування лише до 3 адрес електронної пошти доменів Google App.

Ссылка на основную публикацию