Відправка важких файлів по інтернету – як зробити zip

Сучасні користувачі, особливо ті, хто працює в сфері цифрових технологій, часто стикаються з проблемою передачі великого файлу в інтернеті. Дане питання набирає особливої ​​актуальності при невисокій швидкості інтернету. Зараз існує маса варіантів для того, щоб відправити важкі файли по Мережі. Також є методи стискання документів або навіть цілих папок, що робить їх завантаження ще більш простою і швидкою. У даній статті ми розповімо про те, як відправити важкі файли через інтернет без зайвих витрат за часом і трафіку.

Найпоширеніші методи відправки файлів

В епоху величезної кількості сховищ та інших ресурсів тільки самий ледачий не має аккаунта на хмарному сховище даних. Якщо потрібно відправити файл швидко, то можна скористатися і іншими методами. Ось їх найактуальніший перелік:

  • Файлообмінник. Подібні ресурси останнім часом втрачають актуальність, але в них можна завантажувати велику кількість файлів різного розміру, і кожен з них отримує окрему посилання. Надалі їх можна буде публікувати на всіляких форумах і ресурсах з відкритим доступом.
  • Хмарне сховище. Даний тип зберігання даних в Мережі вважається зараз найпопулярнішим. Він являє собою локальний диск, що знаходиться в інтернеті. Ви зможете не тільки завантажувати на нього файли, але і завжди мати доступ до них не тільки з комп’ютера, але і з будь-якого портативного пристрою.
  • Мессенджер. Програми для спілкування також дозволяють завантажувати важкі файли. Проблемою в даному випадку може стати популярність утиліт, через що при закачуванні документа доведеться трохи почекати.

Також існують альтернативні методи відправки файлів, які мають на увазі їх архівування та поділ на кілька частин. Якщо мова йде про ігри або фільмах, спосіб не стане проблемою, але збирати воєдино складні банки пресетів для всіляких утиліт буде складно.

Відправка відеофайлу

Якщо вам потрібно відправити великий фільм, розмір якого перевищує 40 гігабайт, ви можете скористатися спеціальним архіватором. Це дозволить позбутися від можливої ​​втрати якості і легко розділити документ на кілька частин. Навіть месенджер з лімітом прийме їх окремо, через що можна буде легко відправити з необхідного адресата. В даному випадку проблемою є те, що користувачеві, який отримає файл, доведеться також збирати його воєдино за допомогою відповідної утиліти.

Відправка великий папки з документами

З подібною проблемою часто стикаються професійні фотографи, яким потрібно відправити безліч файлів в одній папці. Іноді навіть безкоштовного ліміту в хмарному сховище може не вистачити для цього. В даному випадку також доведеться скористатися архіватором, але розбити папку на частини можна і вручну.

хмарні сховища

В даному випадку виграє саме Mail.ru, так як він дає можливість зберігати файли розміром до 100 гігабайт. Після цього за місце на диску доведеться доплачувати. Сховище відрізняється від аналогів можливістю створення папок в режимі реального часу, наявністю опції закритих посилань і високою швидкістю вивантаження і завантаження.

Також варто розглянути і «Яндекс. Диск ». Даний сервіс відрізняється більш простим інтерфейсом, який постійно оновлюється і доповнюється. Весь зовнішній вигляд ресурсу створений інтуїтивно, через що працювати в ньому зможе навіть недосвідчений новачок. Швидкість завантаження в даному випадку також велика, але от розмір безкоштовного сховища становить всього 5 гігабайт, чого не вистачить для відправки занадто великих файлів.

Передача файлів через Skype

Останнім часом Skype став повноцінним подобою здебільшого соціальних мереж. Однією з його важливих особливостей вважається можливість відправляти файли великого розміру. Недоліком в цьому випадку є те, що при перебоях з інтернетом або світлом документ доведеться завантажувати з самого початку. Для початку завантаження досить просто натиснути в правій стороні рядка введення кнопку «Передати файл» і вибрати відповідний документ. Серед позитивних особливостей такого типу відправки документів великого розміру варто виділити:

  • Простоту відправки.
  • Високу швидкість передачі.
  • Необмежений розмір файлів.
  • Передачу тільки адресату без можливості копіювання посилання.

Аналогічні дії можна виконати і в більшості соціальних мереж. Виграють в даному випадку «Однокласники», так як в них можна відправляти файли необмеженого розміру. Недоліком є ​​те, що доведеться чекати дуже довго, так як швидкість передачі даних залишає бажати кращого.

Завантаження документів на файлообмінники

Подібний метод поступово втрачає актуальність через популяризації хмарних сховищ. Найчастіше сучасні користувачі застосовують filedropper, але тут необхідно мати хоча б базові знання англійської мови, так як російськомовний інтерфейс на сайті відсутній, а перекладач просто показує набір незрозумілих слів. Ще одним популярним файлообмінником вважається upload file, який по функціоналу нічим не відрізняється від інших.

підсумок

Завантаження файлів великого розміру і їх передача від одного користувача до іншого не є мудрим процесом, але все ж вимагає певних знань. Найкраще користуватися хмарними сховищами даних, але при необхідності буде досить просто завантажити документ в месенджер або соціальну мережу.

Ссылка на основную публикацию