Вінрейт танків World of Tanks

Гра World Of Tanks почала набирати колосальні обороти з моменту початку свого існування. З кожним днем ​​її аудиторія тільки зростає, а сама ж вона безсумнівно розвивається. Не так давно розробники створили мобільну версію програми, що також викликало більш гнітючий інтерес до даного продукту.

На сьогоднішній день важко уявити людину, ні разу не грав або хоча б не чула про існування даного продукту

За свій недовгий термін життя на ринку гра завоювала повагу у користувачів різного віку і нікого не залишила байдужим. Проте розробники не зупиняються на досягнутому, а кожні день намагаються внести в гру нові інновації, що дозволяють зробити її краще і зручніше.

Ні для кого не секрет що сам сенс гри полягає в протистоянні двох команд, тобто спочатку створюється 2 команди по 7-15 чоловік, що перемогла вважається команда вбила всіх супротивників або ж захопила ворожу базу. Стандартно бій йде 15 хвилин, в разі якщо за цей час опоненти не виконали одного з вищевказаних дій, то командам присуджується нічия.

Величезний інтерес грі надає велику кількість танків і рас. Танки в грі діляться на 4 типи: легкі, середні, важкі і артилерія

А що стосується рас, то представлені вони такими країнами: США, Радянський Союз, Франція, Японія, Польща та інші. Також у кожної раси є своя гілка, яка також потребує прокачування. Прокачування є покупку нових танків більш високих рівнів шляхом поліпшення наявного.

Для того щоб прокачати наявний танк, необхідно заробити в бою досвід і ігрову валюту, після чого придбати необхідне обладнання на наявний танк, яке в свою чергу відкриє доступ до наступної машині.

У кожній грі свої поняття і рейтинги, і досвідчені гравці напевно знають, що від вінрейт танків World Of Tanks залежить якість вашої гри і вміння грати на тій чи іншій техніці. Велика ступінь його досить високо цінується в колі друзів і колег по грі. Сам же вінрейт танків World Of Tanks не що інше, як співвідношення перемог і поразок на будь-якої машини.

Відповідно чим вище вінрейт, тим досвідченіше і професійніше грає користувач на представленої техніки.

Безсумнівно, адже вміння добре грати цінується абсолютно в будь-якій грі, а в командній і поготів, адже залишившись один на один на поле бою, саме цей гравець вирішить результат всієї команди. У таких ситуаціях часто і виграють гравці з більш високим показником вінрейт, ніж у супротивника.

Ссылка на основную публикацию