Вірус delta homes: як видалити з firefox

Інтернет, безсумнівно, привніс в наше життя багато хорошого, але разом з тим іноді він доставляє і незручності. Зокрема, тому що недобросовісні розробники створюють файли, які успішно впроваджуються в будь-який веб-браузер, змінюючи там все настройки.

Приклад такого злісного файлу – delta homes. Хочу відразу зазначити, що фактично – це не вірус, тому ваш антивірус, швидше за все, і не помітить присутність цього файлу на вашому комп’ютері. Проте, така програма здатна перенаправити користувача на заражений вірусами сайт, і тоді уникнути зараження не вдасться. Відповідно, ви повинні бути у всеозброєнні і знати, як видалити delta homes з firefox. Є ще один не менш поширений подібний вірус – istartsurf.com, але про нього ми вже розповідали.

Видаляємо delta homes з firefox

Виявляється зараження delta homes дуже просто: змінюється домашня сторінка браузера, і замість того, що виставляли ви, з’являється сторінка з величезною кількістю реклами. Крім цього, видаляються відкриті вами вкладки, можливо, і закладки, разом з тим втрачається багато важливої ​​для користувача інформації. Щоб вирішити проблему, виконайте наступні дії:

  • відкрийте Мозілли і пропишіть в адресному рядку нового вікна «about: config» (без лапок);
  • тепер ретельно перевірте кожен рядок: там, де зустрічається «delta homes», клікайте правою кнопкою миші і вибирайте «Скинути».

Тепер зайдіть в властивості Мозилли. Якщо в рядку «Об’єкт» ви бачите приписку delta homes, необхідно видалити ярлик, після чого створити новий. Після чого зайдіть туди знову і виберіть будь-яку домашню сторінку на свій розсуд.

AdwCleaner

Якщо ви намагаєтеся зрозуміти, що зробити, якщо з’явилася така проблема delta homes, як видалити з firefox її раз і назавжди, раджу вдатися до послуг додаткових програм. Наприклад, ви можете скористатися AdwCleaner. Скачайте її і після того, як програма завантажиться, натисніть кнопку «Сканувати». Запускається процес сканування, який виявить цей злощасний файл, після чого ліквідує його. По закінченню натисніть «Очистити», потім перезавантажте комп’ютер. Крім цього, я раджу скористатися також утилітою CCleaner або інші подібні програми-чистильники, дія якої також направлено на виявлення шкідливих файлів, таких, як delta homes.

Що ж, я сподіваюся, що після виконання перерахованих вище дій, проблема вирішилася. Від подібного «зараження» не застрахований жоден комп’ютер, тому дуже важливо знати і розуміти, як діяти в подібних ситуаціях.

Ссылка на основную публикацию