Вхід в Однокласники – забув пароль від сторінки

Соціальна мережа «Однокласники» вважається однією з найпопулярніших на території України. Якщо «ВКонтакте», Instagram і багато інших портали призначені в першу чергу для молодих користувачів, але «ОК» відрізняється уже сформованим і дорослим контингентом. У той же час, через велику кількість сторінок і ресурсів утримати в пам’яті всі паролі і логіни досить складно. У даній статті ми розповімо про те, як зайти на свою сторінку в «Однокласниках» без пароля.

Рекомендації по використанню ОК

Багато користувачів, які не мають належного досвіду, часто стикаються з проблемами з огляду на постійну втрати паролів. Через це доводиться створювати нові сторінки, переносячи туди всіх своїх передплатників і друзів. Далі ми розглянемо інструкцію по входу на сайт «Однокласники» і певні правила його використання.

 • В адресному рядку браузера потрібно ввести odnoklassniki.ru або ok.ru. Варто пам’ятати, що відповідний портал знаходиться тільки на відповідних адресах. Якщо ви побачили рекламу інших порталів зі схожими іменами доменів, переходити на них не просто не варто, а категорично забороняється. Як правило, на них містяться шкідливі або заборонені дані.
 • В якості альтернативи введенню адреси сайту можна просто скористатися пошуковою системою Google, Яндекс або Bing. В даному випадку необхідно перейти по першій посиланням.
 • Не заходьте на сайти, які обіцяють швидкий доступ до сторінки без пароля. Як правило, вони займаються поширенням шкідливих даних.

Реєстрація та перший вхід на «Однокласники»

Деякі користувачі, які заходять на відповідний портал з домашнього комп’ютера, просто зберігають пароль в браузері, через що повторна авторизація на сайті не потрібно. Якщо ж ви упустили подібний нюанс, вам доведеться знову увійти на свій акаунт. Проблема в даному випадку виникає при відсутності відповідних даних. Далі розглянемо послідовність дій при відновленні пароля.

 • Перейдіть на сайт ok.ru.
 • Далі в блоці «Вхід» заповніть поле з логіном. Найчастіше користувачі застосовують електронну адресу, але в якості альтернативи можна використовувати номер телефону.
 • Якщо ви пам’ятаєте пароль, то просто введіть, але перед натисканням на кнопку «Вхід» поставте галочку на пункті «Запам’ятати мене».
 • Сайт «Однокласники» запам’ятає адресу вашої мережі і ви зможете заходити без логіна і пароля.
 • Якщо ви не пам’ятаєте пароль, то доведеться пройти процедуру його відновлення. Для цього натисніть на кнопку з відповідною назвою.
 • У вікні, підтвердіть електронну адресу або номер телефону, натиснувши «Далі».
 • Після цього за відповідними координатами прийде код підтвердження заміни пароля на новий.

Вхід в ОК через смартфон

Для початку використання «Однокласників» на смартфоні, потрібно завантажити відповідну програму. Після його установки потрібно слідувати такій інструкції:

 • В сторінці, яка візуально нагадує браузерную, введіть логін і пароль.
 • Перед натисканням кнопки «Далі» також поставте галочку біля пункту «Запам’ятати мене».
 • Після цього програма не буде запитувати логін і пароль при вході в соціальну мережу.

підсумок

У даній статті ми розповіли про простий метод збереження пароля в браузерної версії мережі «Однокласники» та її мобільному додатку. Тепер ви можете не переживати з приводу втрати пароля, так як він завжди буде знаходитися в системі.

Ссылка на основную публикацию