«ВКонтакте» проводить конкурс на створення нового дизайну


«ВКонтакте» проводить конкурс на створення нового дизайну


Основне завдання редизайну сайту «ВКонтакте» полягає у вирішенні кількох актуальних проблем:

  • Протягом всього часу існування соцмережі ширина верстки сайту не змінювалася, в той час як середня ширина моніторів постійно росла. Для більш ефективного використання простору пропонується збільшити ширину сайту для комфортної роботи на екрані з мінімальною шириною 1024 пікселів.
  • Істотна частина аудиторії «ВКонтакте» вручну збільшує розмір шрифту в браузері для комфортного читання. Тому пропонується провести експеримент і збільшити шрифт записів на стінах і в новинах. Також допускається глобальна зміна розмірів і сімейства шрифтів на сайті для підвищення розбірливості текстів при прочитанні.
  • Стиль «ВКонтакте» постійно спрощується: скасовуються зайві тіні, рамки, об’ємність елементів і т. Д. У рамках конкурсної завдання пропонується зберегти простоту і послідовність використовуваних стилів, не ускладнюючи їх важкими елементами, а також удосконалити застарілі стилі.

Учасникам конкурсу пропонується створити макети оформлення трьох ключових розділів сайту: профілю користувача, новинної стрічки і діалогів. Кожен розділ повинен бути перероблений з урахуванням нової ширини і розмірів шрифтів. Допускається суттєва зміна верстки сторінки без шкоди функціональності.

Надіслати конкурсні роботи можна до 21:00 1 серпня 2014 року. Вони повинні бути оформлені у вигляді запропонованих новин з прикріпленими макетами у вигляді документів у форматі PNG в співтовариство VK Designers (посилання «Запропонувати новину» над стіною спільноти), а також вислані разом з архівом вихідних файлів на адресу contest@vk.com. Список робіт всіх учасників і результати конкурсу будуть опубліковані також в співтоваристві VK Designers.
Взяти участь в конкурсі можуть жителі будь-якої країни, а не тільки громадяни України.
Автори кращих робіт отримають найпотужніші моделі ноутбуків MacBook Pro, поїздку в Сан-Франциско для відвідування конференції UX Week 2014 року, яка пройде з 9 по 12 вересня, і можливість приєднатися до команди «ВКонтакте» для роботи над ключовими продуктами сайту: на веб-сторінках і мобільних пристроях.

Ссылка на основную публикацию