Власники піратських копій зможуть безкоштовно перейти на Windows 10

Компанія Microsoft заявила, що не влаштовуватиме проблеми користувачам піратських Windows для того, щоб вони легально і безкоштовно змогли перейти на нову ОС. У пресі вже є повідомлення, переказувати офіційну позицію компанії, з приводу того, що користувачі, у яких встановлені неліцензійні копії Windows 7 і Windows 8.1, перейти зможуть легально і абсолютно безкоштовно на нову операційну систему після її релізу.

Керівництво корпорації оголосило не так давно дату виходу Windows 10. Ця подія відбудеться влітку цього року. Представники компанії заявили, що всі люди, які користувалися раніше старішими версія їх ОС, зможуть перейти на Windows 10 безкоштовно. Це стосується і користувачів, які не бажають витрачати власні заощадження на придбання нового ПО.

У всьому світі компанії-гіганти придумують нові методи боротьби з піратством. Microsoft обрала інший шлях. Наслідуючи приклад розробників і творців ігор, а саме компаній CD Project і Padradox Interactive, компанія вважає, що найкращим інструментом в боротьбі з піратами є якість послуг для користувачів. Представники Microsoft вважають, що з часом користувачі зрозуміють переваги користування ліцензійної ОС Windows 10.

У компанії відзначають, що користувачі з часом зрозуміють цінність ліцензії ОС. Команда компанії робить все, щоб перехід був якомога простіше.

Реліз нової ОС відбудеться на літо цього року. Він в один і той же час пройде в 190 країнах на 111 мовах.

Інтернет-спільнота вважає, що тут криється якась каверза. Напевно Microsoft хоче зробити свою ОС безкоштовною для того, щоб всі програми для неї зробити платними. В інтернеті з’явилася інформація, що перейти на нову ОС можна тільки протягом року, а користуватися нею можна буде невстановлена ​​кількість часу. Також залишається високою ймовірність того, що, надаючи перехід на безкоштовну ОС, компанія сподівається, таким чином, користувачі знайдуть велику кількість багів в їх системі, щоб зробити ОС ще краще.

Але насправді все набагато простіше. Якщо у вас піратська версія, наприклад, «вісімки», то перейшовши на «десятку» вона не стане ліцензійної. Ви зможете користуватися можливостями ОС, але не будете отримувати оновлень безпеки.

Ссылка на основную публикацию