Воркзілла – як пройти тест і отримати доступ до замовлень

Воркзілла надійний сервіс для будь-яких доручень і віддаленої роботи.

Радий бачити вас на порталі Техніки та інтернету! Сьогодні ми поговоримо про біржі фрілансу WorkZilla.com.

Цей пост допоможе заробити гроші навіть самим недосвідченим користувачам ПК, але тільки при бажанні розвиватися.

Як зареєструватися на воркзілла? Як почати роботу?

Тут нічого складного складного немає! Можна стандартно ввести email, придумати пароль, а є також варіант увійти через акаунт facebook або vk.

Вже інша ступінь отримати доступ до замовлень. Тут доведеться трохи попотіти і заплатити 340 гривень. Багато зливаються на цьому моменті. Я їх повністю розумію: не кожен готовий розпрощатися, навіть з невеликою сумою грошей, адже гарантій немає ніяких. Доводиться сподіватися тільки на свої сили.

Отже, після створення аккаунта ви побачите на екрані щось подібне.  

На скріншоті видно панель Необхідні кроки. І все 5 пунктів, які розташовуються нижче, необхідно виконати.

  • Обов’язково тестування,
  • Оплата підписки,
  • Підтвердження телефону,
  • Заповнення профілю,
  • Правила сервісу,

Зараз розберемо кожен етап докладніше.

Обов’язково тестування! Як пройти всі тести на воркзілла?

Спершу натискаємо Пройти. Буде запропоновано тест з 4 завдань, а поверх тесту є панель Збільшення рейтингу.

Там сказано: ви можете збільшити рейтинг на 60% за результатами проходження тестів, якщо дозволите додатків публікувати новини на вашій сторінці.

Збільшить ваш рейтинг на 30% збільшить ваш рейтинг на 30%

А зараз безпосередньо до самого тесту.

Картинку зробив клікабельно, щоб можна було розгледіти відповіді і самі питання. Але все ж зроблю невеликий опис питань і завдань.

№1. На це питання, зрозуміло, мало хто відповість власною головою. Тому використовуємо інтернет.

№2. Тут раджу переходити на сайт курсу валют по відношенню до рубля і ставити необхідну вам дату. У порожньому полі потрібно написати точний офіційний курс. потрібно ввести дійсне число, з чотирма знаками після коми.

№3. Тут все просто і зрозуміло. Якщо ви безграмотний, то попросіть допомоги у одного. Бувають помилки, про які також не слід забувати. Помилка може бути навіть, якщо ви зробили зайвий пробіл або не поставили крапку в кінці речення.

№4. Потрібно завантажити будь-яке зображення з ім’ям 4_текущая дата за московським часом (день_месяц_год), наприклад 4_04_07_2017.jpg

Сподіваюся кожен впорається і проблем на даному етапі не виникне.

Підтвердження телефону.

Про це розповідати не стану, головне читайте, що написано на екрані і не плуталися.

заповнення профілю

Тут ви можете завантажити особисте фото, вказати ім’я, прізвище, рік народження, країну і місто проживання, прив’язати соціальні акаунти, поміняти пароль.

Правила сервісу

Вам надаються правила системи для ознайомлення. Щоб переконатися, що ви не просто настромлювали галочки, а саме ознайомилися з правилами та погодилися з ними, адміністрація не дозволяє відразу натискати на пункт: З розділом Правил “Початок роботи на work-zilla.com” ознайомлений і приймаю їх умови.

З плином часу кожен відділ правил розморожується і ви можете клікнути галочкою. Варто обмеження за часом.

Я вважаю, що все це правильно, оскільки згодом вам доведеться пройти тест на знання правил біржі. Вони специфічні і навмання відповісти на всі питання не вийде.

Після того, як ви проставите все галочки, натискаємо Продовжити.

Як пройти основний тест на воркзілла?

Багато хто задає питання: як пройти тест на воркзілла? І всі ці люди мають на увазі не той перший тест, хоча і про нього питають. Всіх цікавить ті питання, які з’являються після того, як ви ознайомилися з правилами та натиснули кнопку Продовжити.

Всього 12 питань. На них можна відповісти, якщо елементарно читати правила. Ця робота для школяра.

Але незважаючи на це я вирішив допомогти вам і дати готові відповіді, правда деякі завдання не повторюються і вам належить самостійно з ними розібратися.

Після вдало пройденого тесту залишилося лише поповнити баланс і отримати до замовлень.

Зробити це дуже легко. У правому верхньому куті, а точніше трохи лівіше верхнього правого кута є значок монет, клікаєм по ньому. Відкривається сторінка способів оплати.

Вказуємо суму і поповнюємо. Скільки саме доведеться заплатити я не знаю, в моєму випадку було 340 гривень, але якщо не заплатити протягом півтора дня, то сума збільшується до 440.

Раджу закидати гроші тільки після пройденого тесту.

На Воркзілле важко працювати новачкові!

Це дійсно так! При вашому нульовому рейтингу замовлення давати ніхто не хоче. Але я думаю, якщо посидіти довше і пропонувати свої послуги постійно, то можна вихопити щось і поступово прокачати свій акканут.

Завдань дуже багато. Ви пропонуєте замовнику виконати його завдання, а той в свою чергу обирає виконавця серед заявилися.

Якщо ви спеціалізуєтесь виключно на копірайтингу, то можна прибрати зі списку замовлень все те, що вам не підходить.

У другому горизонтальному меню вгорі знаходимо розділ Налаштування виконавця і де написано Спеціалізація прибираємо непотрібні галочки.

Щоб виконувати завдання, пов’язані з англійською мовою потрібно пройти додаткове тестування.

Є можливість регулювати ціни за замовлення. На початковому етапі про можна забути, оскільки взяти навіть найдешевший замовлення в роботу буде здорово.

Які завдання можна знайти на Воркзілле?

Щоб не бути голослівним прикріплюю скрін з прикладами завдань.

Тут можна робити все, що завгодно. Справа вказується вартість роботи в грівенх. Якщо набити рейтинг, то можна цілком відносити по Касар в день, а то і більше.

висновок

Відмінна біржа фріланса, зокрема для новачків. Якщо порівнювати з іншими, то тут все просто чудово. Спочатку складно, а потім це основне джерело доходу. Так завжди буває.

Хлопці, це реальний шанс непогано заробити! Я знаю, що багато талановитих підлітки, так і дорослі, шпарять у багатьох таких темах, знання яких потрібні на воркзілле.

Це не тільки гроші, але і досвід роботи з замовником. Справжнісінька віддалена робота в мережі.

Ссылка на основную публикацию