Ворлд оф Танк шведська гілка

Розглядаючи передбачувані новинки техніки, які очікують гравців в самий найближчий час не можна не звернути уваги на шведську гілку, яка вперше з’явиться в ангарах геймерів.

Це дев’ять самоходок ПТ-САУ. Причому машини вищого рівня укомплектовані умінням вести облогові бої і можливістю наведення знаряддя шляхом корекції нахилу корпусу, встановленої на них гідропневматичною підвіскою.

Розробники вважають, що з’явилася в Ворлд оф танк шведська гілка зробить гру більш різноманітною і живої

Знаходяться на рівнях з 2 по 4 самохідні установки PVLVV FM / 42, IKV 72 і SAV M / 43 складають групу універсальних машин свого типу для ведення гри на низькому рівні.

Якщо вибрати гарну позицію і не відриватися від союзників, то можна використовувати перевага даної техніки в вигляді шквального вогню. Однак броня на машинах не дуже міцна і доводиться використовувати швидкісні дані, щоб піти від удару, благо вони у даних машин відмінні. Крім того у них низький профіль, що дає можливість добре маскуватися.

На 5 і 4 рівні стоять засадні машини класичної комплектації. Всі вони: IKV 103, IKV 65 ALT II і IKV 90 TYP B відрізняються комфортним кутом схилення і мають переваги на горбистій і пересіченій місцевості.

А IKV 103 має в своєму арсеналі два досить потужних знаряддя, які ведуть стрілянину кумулятивними снарядами. Правда, іноді точність влучення не дуже хороша.

Ті, хто стоїть на 6 і 7 рівні машини укомплектовані потужною гарматою класним пробиттям. Але і тут машини трохи поступаються в міцності броні, тому слід в бою триматися союзників і уважно стежити за діями суперника.

Рівні з 8 по 10 ваблять величезними можливостями. Заявлена ​​в Ворлд оф танк шведська гілка тут представлена ​​технікою з оновленою механікою гри. У даних моделей самохідних установок вбудований похідний і облоговий режим ведення бойових дій. Але слід спочатку більш уважно ознайомитися з технічними даними кожної машини.

Так UDES 03 більш придатна для ведення стрільби з укриття. У похідному режимі її стрілянина не дуже ефективна. Якщо самоходка надійно захищена, то зможе вести максимально прицільний вогонь, і стає однією з найнебезпечніших в своєму рівні.

Топові моделі САУ зажадають від гравця хорошої реакції, причому якщо включений похідний режим, то необхідно рухатися вперед і не відволікатися на стрілянину.

Переваги знаряддя розкриється, коли ви знайдете надійне укриття для машини. Коли самоходка буде захищена, можна переходити на облоговий режим, і максимально використовувати наявні вогневі переваги свого знаряддя. Але завжди пам’ятайте, що необхідно виставляти кут нахилу грамотно, щоб відображати наносяться по машині постріли.

Ссылка на основную публикацию