Votspik dlya World of Tanks WOT html

Шанувальники віртуальних танкових битв знають про існування так званих модов і чітів, в тому числі. Якщо коротко, то модифікації є спеціальні розробки, які дають перевагу гравцю і можуть бути застосовані як в бою, так і в ангарі, тобто поза бойових дій. Чітамі в свою чергу іменуються моди, заборонені в грі. Чити дають надмірне перевагу і роблять їх володаря таким собі супергероєм, що, зі зрозумілих причин, не вітається його опонентами.

Створюються модифікації як розробниками WoT так і самими гравцями

Використання їх здійснюється на свій страх і ризик, тому що використання заборонених модов може спричинити покарання гравця з боку адміністрації проекту аж до перманентного бана.

Якщо говорити про останні модифікаціях, то мабуть варто згадати про Votspik dlya World of Tanks WOT html. Отже, votspik вірніше WoTspeak це на сьогоднішній день найпопулярніший modpack (збірка модифікацій). Його останній патч під номером 0.9.17 зібрав в собі стільки різноманітних модів, що зможе задовольнити навіть найвибагливішого гравця.

Правда, в цей комплект поряд з легальними модами входять і заборонені чіти

Творці цього вибухонебезпечного продукту радять встановлювати його на абсолютно чистий клієнт гри щоб уникнути глюків. Votspik dlya World of Tanks WOT html має дуже зручний детальний інсталятор, що дозволяє без проблем встановити його навіть новачкові, який жодного разу моди не встановлював.

Незважаючи на об’ємність останнього модпака його творці чітко відслідковують процес його використання, баги видаляються швидко, а нові версії не змушують на себе чекати. Якщо говорити про конкретний зміст WoTspeak 0.9.17, то згадати все, напевно, буде складно, а ось найбільш цікаве, на наш погляд це чіти.

Серед читов з даного комплекту виділимо наступні:

• таймер перезарядки (може бути простеньким або розширеним за вибором гравця) і союзників і опонентів;
• відключення флори (цілих 3 способи);
• два види лазерних вказівок;
• 3 комплекти шкурок;
• індикатор прицілювання по таємного танку;
• інтелектуальні приціли;
• видимі контури танків.

Важливо згадати, що величезна кількість різних модів в даному modpack розділені на кілька категорій, що дає гравцям право вибору і встановлення індивідуальної конфігурації модов, тобто використовувати не всі з наявні, а тільки любиться частина.

Ссылка на основную публикацию