Все про покупках в США


Все про покупках в США

Якщо ви активно користуєтеся інтернетом, то напевно чули, що зараз товари можна купувати в США, єдина проблема при цьому – це доставка з Америки. Купуються товари на всесвітньо відомих сайтах, наприклад eBay, Amazon, Topshop та інших – це все без проблем зазвичай. Хоча навіть на цьому етапі можуть виникнути проблеми з оплатою картою, не всі карти, випущені в Україні, буде приймати інтернет-магазин в США.

Але коли ви переходите до доставки з Америки до Росії, тут то і починаються справжні проблеми. Наприклад, ви хотіли купити ляльку монстер хай в США. Звичайно, якщо ви все вирішите робити все самостійно, то проблем не уникнути. Єдиний спосіб отримати швидку доставку з Америки – звернутися до професіоналів.

Наша компанія володіє достатнім досвідом у сфері покупок в Америці і доставки товарів з США. Ми допоможемо вам швидко і без зайвих зволікань купити потрібний товар – навіть iphone 6 plus. Ви можете самостійно все зробити, але для цього потрібно мати певні знання, мати потрібних знайомих в США, які допоможуть з доставкою, а також вам буде потрібно утрясти всі формальності з митницею. Насправді доставка з Америки – це не швидкий і складний процес, який у рядового користувача інтернету викликає лише головний біль, а також забирає купу часу. Тому вам слід задуматися, а чи варто воно того? Ідеальний варіант – оплатити один раз і чекати своє замовлення з США, попиваючи коктейль на пляжі. Місцезнаходження посилки автоматично відстежується, а також ви точно знаєте, коли прийде кур’єр з посилкою з Америки. Наша діяльність організована особливим чином, ми виключаємо з процесу всі можливі проблеми, а якщо вони і виникають, то ви про них скоріше за все ніколи не дізнаєтеся, адже доставка з Америки з нашою компанією – це дуже просто і надійно.

Наші співробітники ретельно контролюють доставку з Америки, перевіряючи, щоб товари були упаковані з максимальною надійністю, а тому ми можемо гарантувати, що замовлений товар прибуде «до дверей» вашого будинку або навіть до вас на роботу в ідеальному стані. Ми також пропонуємо послуги, які допомагають економити, наприклад консолідування посилок, тобто ваше замовлення об’єднується з замовленнями інших людей, а вартість доставки з Америки для вас особисто істотно знижується. Ми гарантуємо кожному клієнту індивідуально підібраний тариф, найвигідніші пропозиції, а також гарантуємо збереження замовлених товарів. Зазвичай доставка з Америки здійснюється або авіа-транспортом, або по морю.

Літак дозволяє доставити вашу посилку вже через тиждень в Москву або інше місто України. Морем доставка може розтягнутися на місяць, проте вона вигідна в разі великих партій, або коли вантаж не можна перевозити літаком.

Ссылка на основную публикацию