Все, що вам потрібно знати про інтеграцію Goodreads і Facebook


Все, що вам потрібно знати про інтеграцію Goodreads і Facebook

Якщо вам подобається Goodreads, але всі ваші друзі і колеги зареєстровані на Facebook, то ви можете об’єднати ці два сервісу. У нашій статті ми розповімо вам, як це зробити.

Тепер, коли власником Goodreads є Amazon і сервіс підтримує KindleFire OS, все більше і більше користувачів приєднуються до нього. Проте, більшості з них недостатньо просто обговорювати книги і писати на них рецензії. Багато хто хотів би ділитися цією інформацією зі своїми друзями і близькими, у яких є акаунти на Facebook.

Інтеграція Googreads-Facebook може виявитися корисною не тільки окремим користувачам, а й компаніям, групам, письменникам. І ми покажемо вам як!

З’єднайте свій профіль Goodreads з хронікою Facebook

Це найпростіше і елементарне, що ви можете і повинні зробити. Увійдіть до свого облікового запису на Facebook, перейдіть на сторінку Googdreads, зайдіть у налаштування (іконка у вигляді гайкового ключа) і виберіть «Встановити додаток». Потім з’єднайте ваш Googdreads-профіль з хронікою Facebook. Якщо у вас виникли проблеми з установкою, можете подивитися відповідну презентацію, створену Googdreads.

Якщо з часом ви захочете змінити налаштування, знову зайдіть на сторінку налаштувань Goodreads. Наприклад, якщо ви ділитеся занадто великою кількістю новин на Facebook і хочете скоротити їх кількість або додати на Facebookвсе ваші пости з Googdreads. Це допоможе вам розмістити на своїй сторінці в Facebook більше інформації і незабаром створити в хроніці свою книжкову полицю.

Додайте посилання на свої Goodreads-групи в Facebook

Отже, раніше згадане об’єднання Goodreadsі Facebook – це перший крок на шляху до подальшої інтеграції. Так чи інакше, мало хто розуміє, як всі ці опції працюють, незважаючи на те, що це так само просто, як додати будь-яке інше додаток (наприклад, Pinterestна Facebook). Для початку, у вас вже повинна бути своя сторінка на Facebook. Якщо ви хочете з’єднати її з групами з Goodreads, то цілком логічно, що у вас повинен бути там свій профіль.

Ви завжди можете скористатися додатком Goodreads для того, щоб інтегрувати ще одну улюблену вам сторінку на Facebook. Однак пам’ятайте, що кожна сторінка може бути з’єднана лише з одним пунктом Goodreads (група або авторська сторінка). У своєму Facebook зайдіть на сторінку Goodreads, клікніть по іконці у вигляді гайкового ключа, виберіть «Додати на сторінку» і знайдіть в списку потрібну.

Все це зробити можна і через Goodreads Group: клікніть по «Модерування і загальні рекомендації» а потім перейдіть за посиланням на сторінку Facebook.

Після того, як додаток буде додано на вашу сторінку, вам потрібно перейти на цю ж сторінку в Facebook, клікнути по вкладці Googdreadsі вибрати «Налаштування». Зверніть увагу, що якщо ви натиснете по «Додати на сторінку» і не побачите в списку Facebook, це означає, що додаток ще не з’явилося на сторінці.

У вкладці додатки на Facebook вам потрібно натиснути «Групи» та вибрати зі списку потрібну. Після того, як зв’язок буде встановлено, ви побачите, що всі дані про ваших групах з Goodreads (обговорення, книжкові полиці та інше) з’являться у вкладці Facebook. Проте, на сторінці не будуть з’являтися поновлення, – все це вам доведеться робити вручну.

Інтеграція Goodreads-груп і Facebook – це відмінний спосіб підтримувати активність сторінки, робити її цікавою і наповненою.

Просування своєї авторської сторінки через Facebook

Якщо ви зареєстровані на Goodreadsкак письменник і ваш аккаунт пов’язаний з авторським профілем, то у вас є можливість просувати його. До слова, звичайні користувачі можуть просувати тільки призначені для користувача профілі. Для інтеграції сторінки з Goodreads дотримуйтесь вищенаведеним рекомендаціям, потім виберіть опцію «Авторська сторінка».

Просування своєї авторської сторінки на Facebook допоможе розповісти про свою письменницьку біографії, про найбільш відомих книгах і ваших фаворитах в літературних колах.

Якщо ж ви не є письменником, то можете просто просунути виття призначений для користувача профіль на Facebook і розповісти передплатникам про свої літературні уподобання.

Додайте посилання на книгу на Facebook

Якщо у вас є Facebook-сторінка, присвячена певній книзі, то ви можете інтегрувати і її. Виконайте всі інструкції по з’єднанню Goodreadsі Facebook, про які ми писали вище, потім виберіть «Просунути сторінку книги» і вкажіть ISBN книги (міжнародний стандартний номер книги).

От би тепер Facebook дозволив і групи об’єднувати, тоді ми змогли б внести наші секретні Goodreadsгруппи в число секретних груп на Facebook. Можливо, в один прекрасний день, так і станеться!

Ссылка на основную публикацию