Всі наявні помилки Playerunknown Battleground і їх рішення

При установці і запуску будь-якого ігрового клієнта незмінно виникають системні помилки. Це може бути збій в роботі системи або дію вірусного ПЗ, яке ви підхопили на просторах інтернету. Помилки трапляються, але в більшості випадків не є приводом зносити улюблену гру.

Розглянемо характерні системні збої і випадають помилки для набирає популярність гри Playerunknown’s Battlegrounds.

0xc00007b

Цей напис знайома багатьом гравцям і з’являється при спробі запуску PUBG. Спочатку розберемося, що означає ця помилка. Збій може відбуватися з таких причин:

 • Одна з версій: нестача в програмному забезпеченні потрібних системних файлів. Наприклад, DLL. Другий варіант, несправність драйвер, зокрема VISUAL C ++, або його пошкодження.
 • Поява помилки може бути спровоковано конфліктом WINDOWS, коли 32-розрядний пробує задіяти процеси для 64-бітної архітектури. Це явище характерне для багатьох ресурсномістких ігор, які користувач сподівається запустити на слабкому «залізі». WINDOWS просто блокує процес.

Тепер поговоримо про те, як виправити цю ситуацію. У мережі пропонується маса варіантів вирішення цієї проблеми, але ми наведемо найдієвіший спосіб. Для цього потрібно виконати таку послідовність дій:

 1. Завантажуємо утиліту, де заархівовані всі системні настройки та забезпечення драйверів. Переходимо і завантажуємо файл.
 2. Витягуємо вміст.
 3. Запускаємо софт і чекаємо повної розархівації.
 4. Відзначаємо всі наявні програми до установки.
 5. Запускаємо інсталятор і чекаємо завершення процесу.
 6. Виконуємо запуск гри.

Якщо метод не дасть очікуваного результату (малоймовірно звичайно, але раптом), викачуємо. Розпаковуємо і витягаємо вміст, який копіюємо сюди: WINDOWS / SYSTEM32. Потім запускаємо клієнт гри, дивимося на результат.

Failed to initialize Batlleye Service: Windows

Іноді при завантаженні гри користувачі можуть виявити на екрані такий напис: FAILED TO INITIALIZE BATTLEYE SERVICE: DRIVER LOAD ERROR 1450. У перекладі з англійської, це послання означає, що системі не вдалося розпізнати процес BATTLEYE, тому неможливо завантажити драйвер 1450. Відразу слід уточнити, що перевстановити BATTLEYE, ви не вирішите проблему, і при подальшому запуску знову побачите повідомлення про помилку. Пропонуємо два способи вирішення ситуації.

Варіант №1:

 • Заходимо в кореневій каталог гри і видаляємо файл з назвою BATTLEYE. Для цього вибираємо програму UNINSTALLBE, і користуємося підказками інсталятора.
 • Перевіряємо стан кеш, на предмет пошкодження даних. Для цього заходимо в бібліотеку STEAM, відкриваємо локальне сховище файлів, перевіряємо цілісність кешованих даних.
 • Видаляємо файл BATTLEYE в системних файлах комп’ютера.
 • Деінсталліруем файл BECLIENT. DLL в кореневому каталозі гри. Можливо, це зайве дію, але підстрахуватися не заважає.

Варіант №2:

 • Відкриваємо командний рядок: за замовчуванням, це комбінація клавіш WIN + R.
 • У вікні команд вводимо такі значення: taskmgr або regedit.
 • Потрапляємо в диспетчер задач.
 • Переходимо в розділ фонових процесів.
 • Знаходимо BESERVIS.
 • Переходимо в розділ запущених служб (стрілочка вліво).
 • Кількома ПКМ по службі BATTLEYE і зупиняємо процес.

В обох випадках, гра повинна коректно працювати при повторному запуску.

error 0x887a0006 hung

Дана помилка вказує на застаріле програмне забезпечення драйверів відеокарти. Проблема вирішується елементарним оновленням софта до актуальної версії.

Тут потрібно виконати таку послідовність:

 1. Завантажуємо останні оновлення з офіційного сайту розробника NVIDIA і AMD відповідно.
 2. Запускаємо інсталятор.
 3. Обов’язково вибираємо режим чистої установки.
 4. Чекаємо завершення процесу.
 5. Перезавантажуємо систему.

При наступному запуску клієнта помилка повинна зникнути.

dx11 feature level 11.0

Що означає це повідомлення? Якщо ознайомитися з системними вимогами до гри, можна побачити, що Playerunknown’s Battlegrounds запуститься тільки з версією DIRECTX 11. Відповідно поява цього напису вказує, що на комп’ютері ця версія не встановлена.

Виправити ситуацію можна скачавши актуальний оновлення з

out of video memory

Навіть не володіючи англійською мовою, стає зрозуміло, що напис вказує на недостатність ресурсів відеопам’яті. Однак це не відповідає дійсності. Переконатися в цьому легко: достатньо попутно запустити будь-який софт, що відображає завантаженість відеокарти. Ви з подивом переконайтеся, що ресурсів цілком вистачає. Тоді в чому проблема?

Справа в тому, що помилка повідомляє про брак оперативки. Іншими словами, комп’ютера не вистачає системних можливостей для обробки такого потоку інформації. Проблема вирішується двома способами:

 1. Купуємо додаткову оперативну пам’ять в спеціалізованих магазинах.
 2. Встановлюємо файл підкачки.

Другий варіант є більш складним, тому розглянемо його більш детально. Отже, файл підкачки пам’яті встановлюється в наступному порядку:

 • Відкриваємо пусковий меню комп’ютера, переходимо в розділ налаштувань панелі управління. Тут шукаємо розділ «Система і безпека».
 • Відкриваємо категорію і переходимо в розділ системних налаштувань.
 • У лівому кутку панелі інструментів знаходимо пункт захисту системи.
 • У меню властивостей системи послідовно вибираємо «Додатково» і «Параметри», поки не побачимо пункт автоматичної установки файлу підкачки.

Тут знімаємо галочку з автоматичного режиму установки і задаємо значення вручну. Зверніть увагу, що задані параметри повинні відповідати, а в ідеалі перевершувати реальні ресурси наявної оперативної пам’яті. Встановивши потрібні значення, підтверджуємо внесені зміни і виконуємо перезавантаження системи. Це важливе умови: без перезавантаження, призначені для користувача зміни не вступлять в силу.

Якщо у вас при запуску гри з’являються інші помилки, опишіть проблему в коментарях, і ми обов’язково знайдемо потрібне рішення.

Ссылка на основную публикацию