Всі способи знайти людину по фото в інтернеті

Фотографії є ​​одними з найбільш часто використовуваних в інтернеті форм інформації. Але сам по собі знімок, який не має ніякого пояснення, в більшості випадків мало що скаже про людину, якщо мова не йде про відому всім суперзірку. І часом у нас на руках є лише фотографія, і ми б хотіли б дізнатися, кому вона належить. В цьому випадку зовсім не потрібно бути умовним «Шерлок», так як існує маса способів зробити це без будь-яких інструментів спецслужб.

В яких випадках нам може знадобитися пошук фотографії

 • Ми просто знайшли фото людини (наприклад, красивою але маловідомої актриси або моделі) і хотіли б дізнатися про нього докладніше;
 • Це наша фотографія, і ми хотіли б дізнатися, хто ще їй користується. На жаль, практика крадіжки фотографій в Мережі дуже сильно поширена, і часом наші знімки можуть бути використані в шахрайських цілях. Втім, ми можемо просто хотіти встановити справедливість і захистити свої авторські права. І на фото не обов’язково повинен бути зображена людина;
 • Нам банально подобається людина, у нас є його фото і ми хотіли б дізнатися про нього більше перед знайомством;
 • Ми шукаємо однокласників або знайомих, яких не можемо знайти інший спосіб. Особливо це характерно для дівчат, які після заміжжя часто змінюють прізвище.

Використання пошукових систем

Google

Найбільш затребуваний пошуковик на планеті має розділ «Картинки», на якому є значок фотоапарата. Натиснувши на нього, ми відкриваємо невелике віконце, в якому можна або почати пошук по завантаженої картинки, або просто давши посилання на потрібний нам зображення.

Важливо! Необхідно розуміти, що посилання потрібно давати саме на зображення, а не на сторінку, на якій ця сама фотографія знаходиться. Щоб отримати такий лінк, потрібно просто клікнути на фотографію правою кнопкою, після чого скористатися пропозицією скопіювати адресу (URL) фотографії. Його-то вам і потрібно вставляти в рядок пошуку.

Найпростіший спосіб з браузером Google Chrome

Переваги цього браузера полягають у тому, що багато функцій даного пошукача вже інтегровані всередину. Ось і з пошуком фото не потрібно більше отримувати посилання або завантажувати щось з комп’ютера. Адже досить просто клікнути по фото правою кнопкою, після чого в меню вибрати відповідний пунктик.

Яндекс

У випадку з найбільшою пошуковою системою російськомовного сегменту інтернету все відбувається приблизно так само – існує аналогічна функція. Відразу над рядком пошуку ми знайдемо пункт «Картинки», активувавши який в очі відразу кинеться значок фотокамери. Тут, як і в випадку з дітищем Сергія Бріна, нам доступна або завантаження фотографій з ПК або носія, або вставка посилання.

Як проаналізувати видачу пошукових систем

Не важливо, яким пошуковиком ми скористалися, нам видали фотографії на запитання. Що з цією інформацією можна зробити:

 • Якщо фотографія в єдиному екземплярі, то пошуковик просто не знайшов її аналогів. Можливо, що ви самі зробили цей знімок і перші завантажили його в мережу, а схожих осіб пошукач не знайшов;
 • У тому випадку, якщо мова йде про зірок, то на першому місці зазвичай стоять їх сторінки в соціальних мережах. З звичайними людьми це працює також, що дає відразу знайти про людину іншу інформацію;
 • Якщо це ваше фото, або ви маєте на нього права, то можна відразу пред’явити претензії за фактом крадіжки інтелектуальної власності;
 • Разом з цим фото пошукова система може видати і інші знімки даної людини.

Чому пошуки не дають результатів

Найпростішим поясненням є те, що людину просто немає в соціальних мережах. Після буму цих сайтів кілька років тому сьогодні багато хто починає перейматися такої уваги, а то і побоюватися його. Адже ніхто не знає, як можуть використовувати ваші персональні дані. Так що люди просто видаляють свої сторінки і перуть про себе всю інформацію з соціальних мереж.

Втім, для «зникнення» не обов’язково робити і цього – досить лише приховати інформацію зі своєї сторінки налаштуваннями приватності. В цьому випадку всі дані будуть видимі лише тим, хто знаходиться в статусі друзів, ну а пошукові роботи не зможуть індексувати фото та іншу інформацію.

Важливо! Часом фотографію можуть уникализировать, обрізавши краю, наклавши фільтри або обробивши іншим чином. В цьому випадку вона також може не відображатися у видачі.

використовуємо ВКонтакте

Найпопулярніша соціальна мережа в Україні також має функцію пошуку по фото. Це особливо зручно, так як дозволяє відразу ж знайти сторінку користувача з усією необхідною інформацією і можливістю вийти на контакт. Крім того це дозволяє зрозуміти, хто використовуємо ваші знімки на своїх профілях. Часто їх крадуть ті, хто займається спамом. Але є і мінуси – якщо людина в цій соцмережі не зареєстрований, то і знайти про нього ніякої інформації ви не зможете.

Порядок дій наступний:

 • Ви повинні бути авторизованим користувачем і додати до себе фотографію. Після чого знаходимо її в своєму альбомі і натискаємо для повного завантаження;
 • Копіюємо адресу фотографії, але не цілком, а лише той, що йде після слова photo;
 • Відкриваємо на своїй сторінці вкладку «Новости», в якій знаходиться розділ «Фотографії»;
 • У верхньому кутку знаходиться поле зі значком лупи, туди і вставляємо скопійований адресу, отримуючи всі варіанти завантаженого до вас фото.

Онлайн-сервіси для цих цілей

Крім використання пошукових систем або соціальних мереж, можна застосовувати спеціальні сервіси, на зразок TinEye FindFace, Stopfake або Pictriev. Всі вони є вельми швидкими, інформативними і простими в управлінні. І найголовніше, що користуватися всім цим (за рідкісним винятком) можна абсолютно безкоштовно.

Правильна підготовка фотографії для пошуку

Часом знайти відомості про людину по фотографії не виходить через наявність великої кількості деталей. У цьому випадку ми можемо просто вирізати все зайве на звичайному графічному редакторі, на зразок того ж Paint. До слова, радимо поставити для цих цілей (та й в принципі) його розширену версію Paint.net, яка ідеально підійде тим, хто не хоче працювати з куди більш громіздким Photoshop.

Можливо, що ідентифікувати фото пошуковику заважає занадто темний фон, наявність відблисків, розмитість контурів особи або навіть биті пікселі. Все це з успіхом можна виправити в будь-якому графічному редакторі. Причому для цього зовсім не потрібно бути дизайнером або досконально розбиратися в програмі.

Альтернативні способи пошуку інформації по фотографії

 • У випадку з фото з Інстаграм вам стануть у пригоді геометки (показує, де був зроблений знімок) або хештеги;
 • Часом знайти фото чоловіка можна через його дівчину, так як останні, на відміну від хлопців, намагаються не приховувати своїх осіб і дуже люблять спільні фото;
 • Існують спеціальні паблік або форуми, де можна знайти людину по фото.

Ссылка на основную публикацию