Всі встановлені розширення в яндекс браузері: де знайти?

Кілька разів я вже торкався теми, що деякі речі в яндекс.браузер можна зробити за допомогою розширень. Як не дивно, торкнувшись дане питання я чомусь не врахував докладний опис самих додатків, їх налаштувань і того, де їх можна шукати. Тому я постараюся виправити цю помилку і детально розписати – де і як брати додатки, а також яким чином потім виробляти їх настройку.

Що таке розширення?

Я вже говорив, що браузер від Яндекс, є продуктом, який створений на основі Google Chrome. І увібрав в себе всі особливості движка прародителя. Як наслідок з’явилася, і можливість налаштовувати і встановлювати (ну, природно і створювати) додатковий функціонал в браузер. Невеликі програмні рішення, які створені для виконання певних функцій – наприклад, блокування реклами.

різні розширення

Як ви могли помітити на зображенні вище яндекс.браузер підтримує використання різних видів розширень. При цьому в базовий комплект установки входить ще й цілий ряд додатків, які відповідають за певні функції. Не всі з цих додатків на 100% сумлінні і справляються не з усіма завданнями. Наприклад, офіційний блокіратор реклами не блокує рекламу з Яндекс.Директ. А ось сторонні додатки допомагають впоратися з великим числом завдань, особливо після тонкої настройки.

Але, щоб ставити такі розширення потрібно в першу чергу розібратися з іншим. Чи не занадто і заховані розширення в яндекс браузере.Где знайти – питання не складний. Тут є кілька дієвих варіантів:

  • Використовувати адресний рядок. Якщо в ній прописати browser: // tune, то перед нами відкривається відповідне вікно.
  • Якщо навести курсор на панель налаштувань, то в випадаючому списку можна знайти пункт «Додатки». Он-то нам і потрібен.
  • Якщо у вас відкрито меню «Налаштування» або будь-яке інше, то ви можете переключитися на вкладку «Додатки» і потрапити в шукане вікно.

ПОРАДА! Я нерідко рекомендую використовувати гарячі кнопки. На жаль, для доповнень такої кнопки немає. Але якщо клацнути ctrl + h, то у нас відкриється вікно з історією браузера. Використовуючи метод, описаний в пункті 3, можна потрапити в панель додатків.

Які доповнення варто тримати включеними?

А ось таке питання куди як доречніше багатьох інших. Я вже говорив, що більшість стандартних розширень для Chrome підходять і для Яндекса. Ось тільки їх підключення вимагає певних навичок і швидше вже є окремою темою (вельми, до речі, складної). Та й список, який запропонований при установці здається вичерпним.

ВАЖЛИВО! Але, на жаль, встановлені за замовчуванням додатки скоріше шкідливі. Насправді їх все корисніше вимкнути і встановити альтернативні варіанти. А альтернативу можна знайти для кожного. Вже щось, а магазин додатків (тут слово магазин не варто сприймати буквально – ці доповнення безкоштовні) в браузерах завжди немаленький.

автоматичне відключення

Так, є цілий ряд доповнень, які вимикаються при кожному виході з програми. Мушу визнати – рішення даної проблеми я не знайшов. Наприклад, встановлений мною AdBlocker Ultimate при кожному запуску оголошується небезпечним доповненням (а якщо згадати статтю про блокування Яндекс.Директ, то можна зрозуміти чому) і вимикається. Доводиться кожен раз включати його вручну. Як би не дратувало повідомлення про необхідність «відключити небезпечний адд-он», реклама дратує ще більше.

Додатки для браузера зустрічаються найрізноманітніші. Багато з них спрямовані на поліпшення певних функцій. Деякі з них спрямовані на виправлення деяких недоліків. А при вірній налаштуванні можна і зовсім повністю змінити сам браузер. Не варто нехтувати цими маленькими помічниками.

Ссылка на основную публикацию