Встановлення пральної машини у ванній

Незважаючи на всю позірну складність процесу, установка пральної машини у ванній своїми руками (нехай це навіть) цілком реальна, головне – чітко слідувати інструкції. Для початку своє придбання необхідно звільнити від пакувальної тари і транспортувальних деталей (скоб, брусків, болтів), а отвори закрити спеціальними заглушками.

Приступаючи до установки приладу, наприклад пральної машини Арістон з сушінням, необхідно продумати наявність якогось постаменту, що полегшує чистку дренажного фільтра від дрібного сміття, що накопичується після прання.

Оскільки в фільтрі завжди накопичується невелика кількість води, то буде набагато зручніше піднімати прилад і зливати непотрібну воду, ніж збирати калюжі.

Буде добре, якщо пральна машина у ванній кімнаті стане на антивібраційний килимок (на нього найкраще ставити пральну машину Bosch). Незалежно від того, наскільки рівномірно розподілиться білизна при віджиманні, прилад не зрушиться з місця і не стане видавати зайвий шум. Озброївшись рівнем, приступають до вирівнювання машинки по всіх площинах.

Якщо знехтувати цією умовою, тоді до проблеми вібрації додасться ще одна – швидкий знос підшипників (тому приклад вузька пральна машина Bosch). При відсутності рівня замінити його зможе тарілка з водою, встановлена ​​на машину (води повинно бути по облямівку).

При вирівнюванні пральки спостерігають за водою – якщо вона закрила облямівкою, то одну зі сторін машини або піднімають, або опускають.

Пральна машинка в маленькій ванній – як раціонально використовувати простір?

Незалежно від своєї модифікації, будь-яка пральна машина потребує 3 точках підключення – вода, каналізаційні стоки, електрику. Вбудована пральна машинка у ванній може бути захована під раковину (умивальник).

Тут слід враховувати, що установка впритул до стіни або меблів недопустима (тому приклад пральна машина Electrolux EWS1256EGU). Наявність зазору не менше 3 см – одна з обов’язкових умов.

Підведення комунікацій до машинки проводиться за допомогою труб, які заховані в стіні. Вбудована пральна машина у ванній вимагає виведення води і каналізації так, щоб шланги залишалися за її задньою стінкою, як того вимагають технічні дані (з ними ознайомлюються в інструкції, для пральної машини Samsung WFM602WCC вони універсальні).

Підключення до електромережі та водопостачання

Підключення пральної машини у ванній до електромережі вимагає установки вологозахищених розеток. Висновок їх здійснюють на окремий запобіжник, розташований в розподільному щитку.

Монтаж розетки зазвичай проводиться над пральною машиною (виключення тільки у ультразвукових пральних машинок).

При відсутності спеціальних висновків (як у пральної машини Gorenje WS50Z), призначених для підключення пральної машини до водопостачання, зв’язок приладу з водою забезпечують труби, підведені до ванни. З цією метою трійник встановлюють на кран холодної води, а подовжувач – на кран з гарячою водою.

Злив брудної води відбуватиметься через шланг (як у пральної машини LG M1222ND3), опущений в ванну або унітаз. Найнадійнішим вважається стаціонарне підключення через трійник, встановлений перед сифоном умивальника. Сифони зі спеціальним висновком, призначені для підключення пральних машин, є найбільш зручним варіантом при установці у ванній.

Ссылка на основную публикацию