Вузька пральна машина з сушкою

Вузька пральна машина з сушкою є відмінним виходом в умовах малогабаритного житла коли не підходять. До того ж сьогодні ринок побутової техніки такого роду представлений моделями достатньої місткості, щоб обслуговувати велику сім’ю з чотирьох і більше осіб.

Існуючі види, їх вартість

Вузька пральна машинка з сушкою може бути з фронтальним і вертикальним завантаженням (як у пральної машини LG F1039). Причому останні обійдуться майбутньому власнику дорожче. Вибираючи вузькі пристрої з сушінням вертикального типу, варто врахувати, що така техніка більш підходяща для невеликої ванної кімнати.

Це пояснюється відсутністю необхідності передбачати місце ще й під відкритий люк, що в обов’язковому порядку доведеться зробити для машинки фронтального типу завантаження.

Є поділ пристроїв такого типу за якістю сушіння. Так, різні моделі віджимають білизну на різних швидкостях, що дозволяє висушувати білизну повністю або ж частково (тому приклад пральна машина LG F1068). При сушінні барабан повинен бути заповнений лише наполовину, що є головною особливістю більшості таких пристроїв.

Однак, якщо обсяги прання великі, значить і сушка повинна відбуватися якомога швидше, що вимагає повного завантаження бака. У цьому випадку кращим варіантом буде вузька сушильна машина (на кшталт пральної машини LG F1081), що окремо стоїть або встановлена ​​на пральну машинку.

Це заощадить місце і дозволить відразу ж просушити весь обсяг випраної білизни. Додатковою функцією, при якій буде набагато простіше гладити висушене білизна, є «програма запобігання зминання».

Вартість моделей вертикального типу знаходиться в межах до 30 000 гривень (стільки ж коштує пральна машина LG F1281). Пристрої з фронтальним завантаженням обійдуться набагато дешевше, починаючи від 8 000 гривень та вище. Залежно від функціоналу вартість також буде різнитися.

Вузька сушильна машина для білизни буде коштувати від 15 000 до 80 000 гривень. У ціноутворенні тут бере участь набір функцій, місткість барабана, програмне забезпечення, а також ім’я бренду.

Плюси, мінуси і особливості роботи

Вузька прально-сушильна машина об’єднала в собі два роду не всіма улюблених занять – прання і сушіння. Процес висушування білизни полягає в продовженні віджиму: білизна крутитися в барабані до повного його висихання. Деякі моделі забезпечені ще й вентилятором (пральна машина LG F1294, наприклад).

Існують програми, що пом’якшують роботу пристрою на великих швидкостях і тим самим сприяють меншому зім’яту білизни. Все це в сукупності являє собою принцип роботи пральної машини з сушкою.

Перевагою є відсутність необхідності очікувати, поки висохне білизна після прання. Але така техніка не є найпершим необхідністю, а значить, не всім буде по кишені розтрачуватися на машинку з додатковою функцією сушки, що позначиться і на її ціні, не кажучи вже про окремому сушильному пристрої.

Ссылка на основную публикацию