Вузька вбудована пральна машина

З огляду на потребу господинь в економії житлових площ, виробники стали випускати такий корисний прилад, як вузька вбудована пральна машина (тому приклад). Сховавшись під раковину або стільницю, мініатюрна модель і зайвого місця не займе, і зі своїми завданнями впорається на «відмінно».

Компактна вбудовується пральна машина навіть з глибиною 40 см дозволяє зробити завантаження білизни від 5 до 6 кг. Таким чином, потреби сім’ї з 3 – 4 чоловік будуть повністю задоволені навіть пральною машиною Bosch WLG20061OE.

Вбудовувані пральні машинки: технічні характеристики, виробники, ціни

Оснащена безліччю корисних програм, вузька вбудована пральна машинка швидко приведе в порядок речі з вовни, бавовни, синтетики і навіть найтонших делікатних тканин. Зрозумілий інтерфейс, розташований на передній панелі, не викликає труднощів в експлуатації приладу навіть при використанні пральної машини Bosch WLG20160OE.

Завдяки наявності LED-дисплея господині мають можливість бачити процес, що виконується в даний момент машинкою. Якісно впоратися з найсильнішими забрудненнями агрегат здатний навіть в режимі «Ручне прання».

Можливість відстрочки старту, функція додаткового полоскання, захист від протікання і дитячого втручання (як у пральної машини Hotpoint Ariston), недопущення поломки внаслідок перепадів напруги в електромережі – ось далеко не повний перелік всіх можливостей пральних машин.

Яка ж найкраща вбудована пральна машина? Відповідь на це питання можна пошукати серед таких моделей, як:

Їх ціна варіюється в межах 430 – 1 000 доларів.

Як встановити вбудовану пральну машину?

Установка вбудованої пральної машини повинна бути проведена без перевищення довжини зливного шланга 1,5 м. Такий підхід позбавить вас від зайвих дій, пов’язаних з підключенням приладу. Для досягнення стійкості за допомогою спеціального рівня необхідно вирівняти машинку по всіх площинах.

В іншому випадку вібрація може бути настільки сильною, що шум заважатиме домочадцям. До того ж, такі «стрибки» значно скорочують термін експлуатації приладу.

Пральна машинка під стільницю повинна бути встановлена ​​на гумові підставки (як і пральна машина Вятка автомат), оскільки будь-які покриття для підлоги, в тому числі і сам підлогу, збільшують вібрацію.

Якщо в процесі установки і підключення машинки утворилися зазори між нею і сусідній меблями, їх необхідно заповнити шматочками пінопласту, гумовими накладками або м’якою тканинної прошарком.

Вбудовувані пральні машини – відгуки

Відгуки про вбудованих пральних машинах споживачі залишають тільки позитивні, оскільки вони мають можливість економії місця без втрати якості прання речей (тому приклад вузькі прально-сушильні машини).

Не знаючи, яку вбудовану пральну машину вибрати, свій вибір вони часто зупиняють на багатофункціональних моделях з фронтальним завантаженням, оскільки вони відрізняються великою місткістю барабана.

Ссылка на основную публикацию