Вузькі газові духові шафи

Залежна газова побутова духовка, як і, знаходиться в безпосередньому зв’язку з поверхнею і має одну на двох (загальну) панель управління. Як правило, всі елементи управління знаходяться на передній панелі духової шафи. З цього випливає, що установка залежною духовки може бути проведена тільки під варильною поверхнею.

Крім того, вони повинні бути повністю сумісні, що найчастіше визначається випуском одного і того ж виробника.

Вузькі газові духові шафи (духову шафу Сіменс, тому приклад), призначені для вбудовування в нішу, мають ширину 45 або 50 см. Компактний побутовий прилад легко поміщається в будь-яку нішу, а наявність широких зазорів тут необов’язково, на відміну від іншої техніки.

Зазвичай схему вбудовування можна знайти в інструкції з експлуатації духового обладнання або, при купівлі товару через інтернет, на сторінці товару.

Дизайн газових духовок найчастіше консервативний, звичний колір – чорний і під нержавіючу сталь. Дверцята відкриваються або виїжджають зазвичай вперед. Тому при частому користуванні духовкою бажано розташовувати великим простором перед її лицьовою панеллю. Приклад цього духовки Електролюкс.

Популярні моделі, ціни

З шириною 45 см газова духова шафа можна придбати у наступних торгових марок:

Ті, хто має ширину 45 см, газові духові шафи легко помістяться навіть на самій маленькій кухні. Не варто думати, що через свою компактність ці моделі обділені корисними функціями. Навпаки, при настільки малих габаритах вони виконують всю роботу по приготуванню їжі, покладену на них, нітрохи не гірше техніки зі звичайними габаритами.

Рідкісним винятком є ​​моделі з шириною 70, 90 і 120 см, але все-таки вони зустрічаються. Однак для кухонь, розташованих в квартирах будинків старих будівель, які не вирізняються великими площами, оптимальним варіантом стане газова духова шафа 50 см шириною.

Він і багато місця не займе, і свої основні функції відмінно виконає.

Середня ціна на газовий духову шафу з компактними габаритами знаходиться в межах 300 – 400 доларів. Стільки ж коштують вбудовувані духові шафи Електролюкс.

Поради та рекомендації

Визначившись з розмірами і харчуванням духової шафи, раціонально підійдіть до вибору функцій.

Якщо ви плануєте користуватися духовкою часто і готувати в ній найскладніші страви, тоді ваше бажання придбати мультифункціональну модель цілком виправдано. Якщо ж ваша сім’я невелика, або ви будете вдаватися до послуг духовки не дуже часто, обмежтеся 3 – 4 основними функціямікак у газових духових шаф Гефест.

Залежний газова духова шафа для просторих приміщень, а з вбудованими моделями можна заощадити місце.

Якщо ви сумніваєтеся в безпеці користування газовою духовкою, поспішаємо вас заспокоїти – все моделі оснащені такими захисними функціями, як газ-контроль і електророзжіг.

Ще один піклуються господинь момент – це догляд за духовкою. І тут завбачливий виробник подбав про те, щоб споживачі не були обтяжені цими труднощами. Основні ефективні системи очищення – це каталітична і каталітична (як у газовій духовки з конвекцією).

Прилад від залишків жиру очиститься автоматично, а ви лише вологою губкою протрете його внутрішні поверхні, покриті спеціальною емаллю як і духові шафи Кайзер.

Газова духова шафа – відгуки

Незважаючи на те, що функціональність газової техніки не так висока, як електричної, відгуки про духових газових шафах тільки позитивні. Поряд з набором необхідних функцій споживачі цінують і доступну вартість. Вузька газова духовка не займає багато місця і дбає про безпеку споживача.

Ссылка на основную публикацию