Вибір хостингу. Сервер що це? Вибираємо тарифний план хостингу.

Хостинг. Що таке – сервер? Вибір тарифного плану хостингу. Сервер – спеціалізований комп’ютер, підключений до мережі, виділений для виконання сервісних завдань за запитом користувача (клієнта), що надає доступ до певних послуг або ресурсів, без безпосереднього втручання або участі людини.

Також важливо розуміти (знати), що сервер є, в першу чергу, програмним модулем або програмою виконується на апаратне забезпечення комп’ютера. Без цієї програми або набору програм апаратне забезпечення (серверне обладнання) ніяких сервісів надавати не може. Як правило, до серверного обладнання пред’являють більш суворі вимоги, і комплектація грунтується на відмовостійких, більш надійних елементах комплектуючих.

У нашому конкретному випадку, сервер – комп’ютер хостинг провайдера, підключений до мережі інтернет, що надає програмне забезпечення, певні обчислювальні ресурси, в тому числі і дисковий простір, для зберігання, обробки, забезпечення постійної працездатності вашого ресурсу (сайту), з метою надання постійного (цілодобового) доступу користувачам мережі інтернет до інформаційним файлам , сторінках сайту.

Сервера хостингу є вмістилищем досить великої кількості веб сайтів, і основним показником якості послуг хостинг провайдера є розумне співвідношення кількості сайтів, обчислювальної потужності сервера і максимальної пропускної спроможності каналів мережі провайдера.

Залежність продуктивності сервера від кількості ресурсів можна порівняти з роботою домашнього ПК. Якщо запущені 1-2е ресурсомісткі завдання – працює без проблем. Запустимо кілька додатків – починає «зависати і гальмувати». Приблизно така картина, найчастіше спостерігається у особливо жадібних хостинг провайдерів.

Внаслідок малих потужностей і надмірної кількості сайтів на сервері, нерідко спостерігається така картина – сайт тимчасово недоступний. А якщо і доступний, то завантажується так довго, що потенційний відвідувач згортає вікно вашого сайту і йде до іншого, неможливість швидкого і комфортного управління своїм ресурсом, постійне перебування в черзі і т.д. і т.п.

Вибір веб-хостингу аналогічний оренді нерухомості. Велика кількість хостингових компаній готові надати «квартирку» для вашого сайту, розмістити сайт за помірну плату, але не багато в змозі забезпечити належні умови проживання, якість хостингу. Якщо говорити про можливу вартість хостингу, то тут можна відзначити, що основна маса веб сайтів обслуговуються на тарифних планах, що не перевищують 10 доларовий рубіж (в місяць).

В межах 5-10 $ вартості послуг, можна підшукати хорошу хостинг компанію, яка надає в ваше розпорядження 1 GB дискового простору для ведення блогу (блог хостинг) або до 10 GB для вашого сайту-будівництва. Виділений IP адреса, домени, сабдомени, FTP сабаккаунти, MySQL бази даних, управління базами даних, системи вебмейл, електронна пошта, панель управління (адміністративна панель).

Підтримувану функціональність: PHP 5, PERL, Python, HTTP Audio video streaming. Встановлені скрипти, програми для обліку статистики сайту, інструментарій для забезпечення безпеки електронної пошти і самого веб сайту і т.д. Плюс один важливий бонус – Вам надається безкоштовна реєстрація домену (доменного імені) терміном на один рік. (Володіння правами на доменне ім’я вимагає щорічної оплати, домен є інтелектуальною власністю і може бути вами продано).

У будь-якому випадку, незважаючи на масштаби вашого проекту, від простого ведення блогу до просування своєї фірми, компанії, товарів і послуг, вам треба буде розв’язати дві речі – яким буде ваш сайт і до прапорів, якого провайдера хостингу ви приєднається. Якщо звернутися до статистики, можна знайти цікаву цифру – близько 70% власників сайтів міняли хостінговую компанію як мінімум один раз. Причиною пошуку нової хостингової компанії є незадоволеність клієнта якістю хостингу і наданих послуг.

З бурхливим розвитком інтернету хостингові компанії ростуть як гриби. І все як один декларують готовність надання кращого сервісу кожного клієнта. А на практиці? Служба підтримки є, але вона не відповідає, або відповідає, але через добу, сервера постійно зависають через перевантаження. Ні стабільного доступу до сайту, сторінки завантажуються дуже довго, на що вашого терпіння може і вистачить, а от терпіння відвідувача або клієнта навряд чи.

Загалом, будь-яка необережність або несерйозність в підході до вибору хостинг провайдера може обернутися для вас великими втратами. Відсутність можливості доступу до мережі інтернет магазину, сайту фірми або навіть невеликого блогу тягне за собою низку нереалізованих можливостей.

Уявіть собі таку картину, кожен відвідувач призводить за собою від 2 до 5 осіб, а ті в свою чергу продовжують ланцюгову реакцію, важливість відвідуваності і впізнаваності важко переоцінити. Уявіть собі, що потенційний партнер, клієнт не може потрапити до вас на сайт і скористатися вашими послугами, проблеми з хостингом його не цікавлять, він хоче тут і зараз. Швидше за все, він не зробить другої спроби, а скористається послугами конкуруючої фірми. Збиток від нестабільної роботи серверів хостингової компанії може бути великим. І це стосується не тільки фінансових втрат, а й репутації.

Щоб не наламати дров і не зробити помилку при виборі хостингу, необхідно заглянути на рейтингові сайти надають рейтинг хостингів, оцінку хостерів. Запит в пошуковику – рейтинг хостингів, сайт про хостерах, рейтинг хостерів, огляд рейтинг хостинг провайдерів приведе вас куди потрібно.

Інформацію про рейтинг хостерів, хостингів потрібно порівнювати, використовуючи різні джерела. Також не завадить відвідування форумів, де хостери і якість їх послуг широко обговорюється, ну і наостанок думка самих блогерів про серверах на яких вони розмістили свої ресурси (блоги, сайти). Витрачений час обов’язково окупиться якістю хостингу, стабільністю роботи вашого сайту і що важливо вдячністю відвідувачів.

Реєстрація в Payza російською.
Pay Pall реєстрація в PayPal.

Корисні програми для ПК.

А ось свій вибір я вже зробив і досить давно – це якісний, надійний, перевірений часом хостинг компанії Eskhosting. Де прекрасно себе почувають кілька сайтів і блог. Чого і Вам бажаю.

Ссылка на основную публикацию