Вибір хостингу – запорука успіху вашого сайту

Заробіток на просторах Інтернету в даний час – досить прибуткове заняття, яке приносить відчутну прибавку до бюджету. Якщо вас відвідала думка створити власний сайт – це чудово. Витративши трохи часу і приклавши певне старанність, ви отримаєте непоганий сайт, на якому можете запропонувати послуги, консультації або продавати будь-які товари.

Віртуальний хостинг

Наступне завдання: де, на якому хостингу, розмістити ваш сайт? Існує безліч хостингів, що пропонують платне і безкоштовне розміщення сайтів. Для початківця web – дизайнера привабливі хостери, що пропонують безкоштовні або дешеві послуги з розміщення сайтів.

Але! Як правило, такі хостинги не підтримують PHP і MySQL, обмежуючи, таким чином, можливості сайту в плані використання необхідних скриптів.

Крім того, безкоштовний хостинг не гарантує стабільну підтримку вашого сайту, і, в один прекрасний час ваш твір може зникнути з Всесвітньої павутини. Претензії пред’являти нікому, тому що ви, як правило, погоджуєтеся з такою можливістю, яка обумовлена ​​в умовах хостингу.

Крім того, якщо Ваш сайт створений для отримання комерційних вигод, необхідно враховувати психологію покупця: сайт, на безкоштовному хостингу однозначно втрачає свою привабливість.

Інша працювати на хостингах, що пропонують платні послуги https://maxhost.one/ Постійна технічна підтримка, гарантоване збереження сайту, можливість використання всіх видів серверних скриптів – ось ті «кити» на яких стоять серйозні хостинги. Як вирішити задачу вибору хостера? Перелопатити масу сайтів, читаючи всі пропоновані послуги? Реєструватися на форумах, присвячених хостингу? Можна йти цим довгим, важким шляхом, набиваючи синці, а можна звернутися туди, де є відповіді на всі ваші запитання.

замість післямови

Прикладом може служити сайт World-x, який опублікував вже десятки статей по темі сайтобудування. Якщо ви заглянете на сторінки нашого сайту, ви будете приємно здивовані, виявивши там масу інформації, яка вам так необхідна. Ви знайдете порівняльний аналіз платних і безкоштовних хостингів, їх плюси і мінуси, довідкову інформацію. Найдокладніші статті, що описують термінологію хостингу, статті про серверні скрипти і можливості їх використання. Ми порекомендуємо, як вибрати домен і доменне ім’я, яке запам’ятається відвідувачам вашого сайту.

Крім того. Ви не зможете не звернути увагу на те, що можна не тільки використовувати інформацію зі сторінок World-x, а й брати участь у написанні статей, оглядів, новин, інструкцій на тему хостингу. У кожного є свої думки і пропозиції, якими хочеться поділитися з однодумцями, Пишіть про них на контактний e-mail або діліться думкою в коментарях під статтями.

Ссылка на основную публикацию