Вибір принтера – вірного помічника студенту

Мрія кожного студента – позитивні оцінки, висока успішність і, звичайно ж, заслужена стипендія. Найчастіше в учнів турбот по горло, і дуже зручно, коли підготуватися до іспиту (заліку або курсового проекту) можна вдома, в тихій затишній обстановці. Тільки подумати, скільки дорогоцінного часу ви витрачаєте, вистоюючи черги на роздруківку тексту. Подумали?

На користь якого принтера зробити свій вибір? Почнемо з найпростішого:

  1. матричні принтери. Що тут скажеш? Високий рівень шуму, повільна швидкість друку, в загальному, зі мною багато хто погодиться, це минуле століття. Морально застаріла технологія друку, що збереглася лише в чекових машинках.
  2. струменеві принтери. Швидкість друку прийнятна, при великому обсязі друку – можна встигнути попити чайку. Для тих, хто не боїться техніки, є можливість самостійно заправляти картриджі. Недорога друк в кольорі, якщо встановити СНПЧ (систему безперервної подачі чорнила).
  3. багатофункціональні пристрої (БФП). Річ шикарна, тут і принтер, і сканер, і копір. Зручно. Але, врахуємо габарити цього пристрою. Вражаючі. Для середньостатистичного студента, що проживає в гуртожитку, така розкіш недозволено.
  4. Лазерні принтери. Круто! Швидкість друку вражаюча, якість відмінне. Але чи варті такі витрати двох-трьох курсових робіт в рік? Ні, але для чорно-білого друку великим тиражем – лазерний принтер підійде як не можна краще!

Якщо вирішите придбати якісний струменевий принтер, то зверніть увагу на друкарське обладнання від компанії Epson. Якщо ж вибір припав на лазерний принтер, то дивіться в сторону оргтехніки від Cannon або HP. У перерахованих виробників знайдеться, як дорога копіювальна техніка, так і доступні принтери для домашнього друку.

Крім названих, на ринку існують не менш відомі бренди копіювальної техніки. Серед них Samsung, Xerox, Brother і інші. Чиї заслуги гідно цінують у вирішенні офісних завдань.

І оскільки основна мета нашої покупки – це друк документів, креслень і схем, об’ємом до 500 сторінок на місяць. Нам підійде недорогий струменевий принтер або МФУ, купити які можна самостійно, не обтяжуючи себе довгими пошуками.

 

На наступному етапі розмістіть новенький принтер біля комп’ютера або ноутбука (на відстані USB кабелю з комплекту поставки). Встановіть фірмове ПО, а також драйвер Brother dcp-7055r або інший у відповідність з фірмою виробником. Після закінчення процесу інсталяції, зробіть пробний друк.

Ссылка на основную публикацию