Вибір вертикального отпарівателя для одягу

Багатьох не цілком влаштовує робота їх праски. Адже за допомогою даного пристрій не тільки можливо ідеально розгладити деякі проблемні ділянки речей і доводитися підбирати інші. Здавалося б, сьогодні виробники пропонують нам дивовижну альтернативу звичайному прасці – отпариватель одягу. І про всі проблеми можна забути.

Але так чи все чудово насправді? Невже отпариватель – це саме той прилад, який повинен бути в арсеналі кожної господині? Питання серйозне, адже ціна вертикального отпарівателя для одягу часом набагато перевищує номінальну вартість звичайної праски.

Принцип роботи та особливості

Вартість вертикальних відпарювачів зараз коливається від 1000 до 25000 гривень (ручної отпариватель при цьому коштує набагато дешевше). Але всі вони мають нескладний принцип роботи. У резервуар для рідини заливається звичайна вода. Там вона досягає точки кипіння і поступово витісняється з ємності у вигляді пари.

Пар, діючи на волокна, дбайливо очищає матеріал і як би розпрямляє тканину зсередини. Ось чому речі після відпарювання виглядають такими об’ємними, красивими, немов їх щойно придбали.

Але якщо у вас вже є звичайний праска, то який сенс купувати парової вертикальний отпариватель або парові швабри Керхер? А вся справа в тому, що вертикальний отпариватель парогенератор має ряд переваг, які помітно полегшать ваше життя:

  1. Бережливе ставлення до тканини. На відміну від багатьох прасок вертикальний отпариватель зовсім деформує тканинні волокна, а лише м’яко розправляє матеріал паром. При цьому після відпарювання не залишаються всілякі заломи, непотрібні складки і лискучі смуги. Ось чому вертикальний отпариватель для одягу буде корисний тим людям, які носять речі з дорогих тканин.
  2. Ефективна прасування штор (як при роботі з праскою Борк). Вертикальне відпарювання парогенератором дозволяє ефективніше, ніж праскою, розгладити штори на вазі.
  3. Можливість дезінфекції. Ручний вертикальний отпариватель здатний не тільки розгладжувати одяг, але і виробляти дезінфікуючу роботу. Так, завдяки потоку гарячого пара знищуються всі негативні бактерії, які можуть викликати захворювання.
  4. Мінімум часу. Експерти без сумнівів запевняють, що вертикальний отпариватель справляється з поставленими завданнями набагато швидше праски.

Поради щодо вибору

Якщо ви, нарешті, захотіли купити дане чудо техніки, настав час подумати і над тим, як вибрати вертикальний отпариватель. Адже цей пристрій коштує далеко не копійки, щоб при кожному зручному випадку купувати нове. Отже, ось на що звертають увагу, коли вибирають отпариватель для вертикального прасування:

  • Потужність.

Запам’ятайте: чим потужніший вертикальний отпариватель для одягу, тим більші можливості перед вами відкриваються (яскравий тому приклад праска Тефаль). Взагалі, відгуки про вертикальному відпарювачів повідомляють, що пристрій справляється зі своїм завданням навіть при мінімальній потужності.

Але якщо ви хочете по-справжньому кращий вертикальний отпариватель, то вибирайте моделі з потужністю не менше 1800 Вт, і тоді ваш пристрій стане просто чарівною паличкою. Якщо ж потужність парогенератора менше, то впоратися з об’ємними пуховиками і щільними джинсами йому буде важче.

  • Обсяг.

Від обсягу резервуара для води залежить багато чого. В першу чергу – тривалість роботи. Так, якщо ви вирішите купити вертикальний отпариватель для одягу обсягом 100 мл, то переконаєтеся, що пристрій здатний працювати не більше 5-6 хвилин.

Резервуар на 200 мл дозволить відпарювати максимум 15 хвилин (у парогенераторів Тефаль – 25 хвилин), далі доведеться «дозаправлятися». Відповідно, ціна вертикального отпарівателя сильно залежить від цих показників.

  • Функціональність.

Коли ви купуєте вертикальний отпариватель для штор або одягу, у вас є два виходи: вибрати однорежимні пристрій (як у парогенераторів Philips) або ж прилад, оснащений декількома режимами. Завдяки функціональним різноманітністю ви зможете регулювати такий показник, як насичення пара.

А значить, ручний вертикальний отпариватель для одягу буде розгладжувати кожну річ, відповідаючи індивідуальним вимогам. Але, з іншого боку, багато господинь в домашніх умовах використовують лише один режим – максимальний. Ось і подумайте, чи варто переплачувати через непотрібних функцій?

  • Паровий праску.

Чимало значить і матеріал парового прасування. Варто купити вертикальний отпариватель з металевим праскою, так як метал нагрівається набагато краще пластику, а значить, функція пропрасовування буде більш ефективною.

Відгуки

Ксенія, 27 років:

«Я довго перечитувала відгуки про вертикальному відпарювачів для одягу і, нарешті, вирішила купити такий прилад собі. Вибір зупинила на моделі Philips GC 515/25 (хоча спочатку хотіла брати отпариватель одягу Zauber). Можу сказати, що це дуже потрібна в господарстві річ. Справляється з усіма типами тканин, що для мене надзвичайно важлива. »

Денис, 39 років:

«Спочатку розглядав отпариватель виключно як дрібничку і чергову забаганку дружини. Ось тільки з часом зрозумів, що ця річ набагато ефективніше праски (навіть праски Філіпс). Особливо коли маєш справу зі складними тканинами, різними нашивками і рюшами.

Не можу не помітити, що приводити в порядок куртки і пуховики стало тепер не так проблематично.

Ссылка на основную публикацию